Ręczna spawarka laserowa od Inter-Plast

Ręczna spawarka laserowa firmy OKIO od Inter-Plast inter-plast
10.7.2023

OKIO jest jednym z pierwszych i wiodących producentów, który opracowuje i produkuje ręczne spawarki laserowe. Wiązka laserowa zapewnia skoncentrowane źródło ciepła, umożliwiając wąskie oraz głębokie spawanie i wysokie szybkości spawania w porównaniu do tradycyjnej metody TIG. Jest to wysokiej jakości ekonomiczny proces produkcyjny, który wymaga minimalnego zestawu narzędzi.

Produkt oferuje prostą obsługę i zapewnia spójne, wysokiej jakości rezultaty przy różnorodnych materiałach i grubościach, minimalizując strefy wpływu ciepła, co prowadzi do estetycznego wykończenia. Sprzęt cechuje się zintegrowaną konstrukcją i kompaktowym rozmiarem, co sprawia, że jest odpowiedni do różnych środowisk pracy. Nawet mniej doświadczeni operatorzy mogą osiągać te same, a nawet lepsze wyniki niż profesjonalni spawacze, którzy korzystają z tradycyjnych metod spawania.

Nadrzędną zaletą spawarki jest niezależna głowica spawalnicza typu Wobble, która umożliwia regulację szerokości plamki i zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia spawalnicze. Ta innowacja kompensuje niewielki punkt spawania laserowego, rozszerzając zakres tolerancji i szerokość spoiny. Prowadzi to do lepszego formowania linii spawania.

Charakterystyka technologiczna

Obejmuje gładką i estetyczną linię spawania, eliminującą odkształcenia i blizny spawalnicze. Spawane przedmioty charakteryzują się głębokim spawaniem, co zmniejsza potrzebę późniejszego procesu szlifowania, przyczyniając się do oszczędności czasu i kosztów.

Kontakt do firmy:

INTER-PLAST Z. Bodziachowska-Kluza Spółka Jawna
ul. Gen. Józefa Hallera 8B 
42-202 Częstochowa
Łukasz Łyko, Specjalista ds. sprzedaży
tel.: 601 484 640

Inter-Plast

Inter-Plast

Firma Inter-Plast od ponad 20 lat dostarcza do wielu klientów w Polsce maszyny zarówno do obróbki skrawaniem, jak i plastycznej obróbki blachy, dzięki czemu stała się jedną z największych firm handlujących maszynami używanymi w Polsce. Sprzedaż poprzedza kompleksowy serwis i remont gwarantujący wymaganą dokładność i powtarzalność realizowanych zadań. Firma oferuje kompleksowe wsparcie przed sprzedażą w formie pomocy w doborze maszyn, możliwości przetestowania ich pod prądem, a także opiekę posprzedażową w postaci przygotowania urządzenia do transportu, wsparcia logistycznego (transportu) oraz uruchomienia przez zespół serwisowy dystrybutora.

W czasie eksploatacji w miejscu docelowym Inter-Plast oferuje pełną opiekę serwisową zarówno w procesie konserwacji, jak i usuwania awarii. Jej bogaty park maszynowy, zaplecze magazynowo-transportowe oraz zespół doświadczonych pracowników stanowią atuty pozwalające zaoferować klientom w pełni funkcjonalne, wysokojakościowe używane obrabiarki do metalu. Jest to atrakcyjny finansowo sposób na rozbudowę posiadanego parku maszynowego i dostosowanie go do zmieniających się potrzeb produkcyjnych.

Profil Firmy

Inter-Plast