Renishaw na STOM 2024: Ponad 50 lat innowacji w branży metrologicznej

Renishaw: Ponad 50 lat innowacji w branży metrologicznej Renishaw

Już ponad pół wieku tworzymy precyzyjne rozwiązania pomiarowe i systemy, które charakteryzują się niezawodnością i maksymalną wydajnością. Nasze produkty zrewolucjonizowały kluczowe aspekty produkcji wielkoseryjnej i badań naukowych, przyczyniając się do tworzenia wysoce wydajnych, bezpiecznych i precyzyjnych produktów, których używamy na co dzień.
 

Dzięki szerokiej gamie rozwiązań metrologicznych jesteśmy w stanie wspierać producentów z  każdej branży przemysłu: lotnictwa, motoryzacji, przemysłu ciężkiego, rolnictwa, aż po nauki ścisłe i badania rozwojowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • maszyny pomiarowe,
  • system zewnętrznej kontroli detalu,
  • sondy i oprogramowanie dla maszyn CMM,
  • sondy i oprogramowanie dla maszyn CNC,
  • systemy do sterowania położeniem i ruchem,
  • systemy do kalibracji i optymalizacji pracy obrabiarek,
  • inteligentne platformy danych produkcyjnych do kontroli procesu w przemyśle,
  • pełną gamę trzpieni pomiarowych i zestawy mocowań,
  • precyzyjnie systemy spektroskopii ramanowskiej.

>>Zobacz więcej informacji o tegorocznej edycji targów STOM – Pobierz bezpłatny MM Magazyn Targowy<<

W naszej ofercie znajduje się też pełen przekrój szkoleń i  usług serwisowych wykonywanych przez wykwalifikowany zespół inżynierów, zapewniających pełne wsparcie naszych produktów w trakcie ich użytkowania.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i obserwowania naszego kanału na LinkedIn, gdzie co tydzień publikujemy najnowsze wiadomości i  ciekawostki związane z branżą metrologiczną.

 

>>Zapraszamy na targi STOM – Hala F Stoisko 40<<

 

Renishaw Sp. z o.o.
ul. Osmańska 12
02-823 Warszawa
tel.: 22 577 11 80
e: poland@renishaw.com
www.renishaw.pl

Artykuł sponsorowany Renishaw

Renishaw Sp. z o.o.

Renishaw Sp. z o.o.

Renishaw jest globalną firmą ze specjalistycznymi umiejętnościami w dziedzinie metrologii, pomiarów przemieszczeń, spektroskopii i precyzyjnej obróbki. Zajmujemy się rozwojem innowacyjnych produktów, które w znacznej mierze poprawiają efektywność eksploatacyjną naszych klientów - począwszy od ulepszenia produktywności i podniesienia jakości produktów, aż po zwiększenie możliwości badań i polepszenie skuteczności procedur medycznych.

Oferta

Nasze produkty są szeroko stosowane w dziedzinie automatyzacji obrabiarek, pomiarów współrzędnościowych, wytwarzaniu przyrostowym, pomiarach porównawczych, spektroskopii ramanowskiej, kalibracji maszyn, pomiarach położenia, technologii CAD/CAM w technikach stomatologicznych, stopach z pamięcią kształtu, badaniach na dużą skalę, neurochirurgii stereotaktycznej i diagnostyce medycznej. Dążymy do tego, aby we wszystkich tych dziedzinach być długoterminowym partnerem oferującym produkty odpowiadające wymogom naszych klientów zarówno dzisiaj, jak i w przyszłości. Naszą ofertę uzupełnia sprawna specjalistyczna pomoc techniczna i handlowa.

Profil Firmy

Renishaw Sp. z o.o.