RoTec na STOM 2024: Technologia wyważania i mycia przemysłowego

RoTec na STOM 2024: Wyważanie i mycia przemysłowe EcoClean

Firma RoTec Polska jest godnym zaufania dostawcą najwyższej klasy rozwiązań w zakresie technologii wyważania i mycia przemysłowego.

Działalność firmy RoTec Polska koncentruje się na dwóch głównych dziedzinach: wyważania i diagnostyki drgań oraz mycia przemysłowego i obróbki powierzchni. Będąc wyłącznym przedstawicielem w Polsce dwóch światowych liderów w tych branżach – niemieckich firm SCHENCK RoTec oraz Ecoclean – firma o feruje p rofesjonalną i kompleksową obsługę w tym z akresie.

Obejmuje ona doradztwo i sprzedaż maszyn, serwis i okresowe przeglądy, sprzedaż części zamiennych oraz modernizacje maszyn. Poza tym, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, firma prowadzi profesjonalne szkolenia oraz zapewnia konsulting w zakresie wyważania i mycia przemysłowego.

wyważarka

W siedzibie RoTec Polska w Tychach znajduje się największe w Polsce Centrum wyważania usługowego dysponujące kilkunastoma wyważarkami Schenck i możliwością wyważania wirników o masie od 10 g do 25 t. Centrum mycia przemysłowego oferuje z kolei możliwość bardzo dokładnego mycia detali zarówno na myjkach wodnych, jak i rozpuszczalnikowych.

>>Zobacz więcej informacji o tegorocznej edycji targów STOM – Pobierz bezpłatny MM Magazyn Targowy<<

Uzupełnieniem portfolio oferowanych przez RoTec Polska maszyn myjących są myjki ultradźwiękowe hiszpańskiej firmy Ultratecno oraz urządzenia do czyszczenia suchym lodem belgijskiej firmy Cryonomic, które również są liderami w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań dla przemysłu. Od niedawna w ofercie firmy są również innowacyjne frezarki CNC niemieckiej firmy DATRON.

 

>>Zapraszamy na targi STOM – HALA A STOISKO 42<<

 

RoTec Polska Sp. z o.o.
ul. Strefowa 8a
43-100 Tychy
e-mail: schenck@rotec.pl
www.rotec.pl
www.schenck-rotec.pl

Artykuł sponsorowany RoTec Polska

Schenck RoTec GmbH

Schenck RoTec GmbH

Firma SCHENCK RoTec od ponad 130 lat specjalizuje się w produkcji ma­szyn wyważających – wyważarek oraz systemów diagnostycznych. Dzięki tak bogatemu doświadczeniu i wysokiej jakości naszych pro­duktów od jesteśmy światowym liderem technologii wyważania. Schenck oferuje wyważarki uniwersalne i specjalistyczne, manualne i auto­matyczne, dla wirników lekkich – ważących od kilku gramów, do ciężkich ważących ponad 400 ton. Głównym naszym klientem jest przemysł motoryzacyjny i jego dostawcy oraz przemysł lotniczy, elektryczny i energetyczny.

Oddział SCHENCK RoTec Polska zajmuje się sprzedażą maszyn wyważających i części zamiennych, ich serwisem, modernizacjami, certyfikacjami oraz świadczy usługi wyważania i prowadzi szkolenia z wyważania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, firma jest w stanie zaoferować i dostarczyć optymalne rozwiązanie do wyważania Państwa wirników, zapewniając przy tym profesjonalną obsługę posprzedażową i serwisową.

Profil Firmy

Schenck RoTec GmbH