Ruszyła polska strona firmy norelem

Ruszyła polska strona internetowa firmy norelem norelem

Jak ważne w dzisiejszych czasach jest funkcjonowanie online, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Aby sprostać coraz większym potrzebom klientów z tym związanym firma norelem uruchomiła polską wersję swojej strony internetowej.

Polskojęzyczna strona internetowa firmy norelem oferuje, wzorem istniejących już stron w innych językach, wszystkie najważniejsze obszary funkcjonowania firmy. Na stronie znajdziemy podstawowe informacje o firmie z danymi kontaktowymi, przegląd oferowanych przez norelem produktów z możliwością ich zamówienia bezpośrednio przez stronę internetową, informacje dotyczące serwisu i obsługi posprzedażnej, dokumenty do pobrania, a także bieżące informacje z życia firmy, w tym dotyczące nowych produktów w ofercie.

Powiązane firmy

>>Zobacz polską stronę internetową firmy norelem<<

Źródło: norelem

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę