Specjalistyczne rozwiązania w zakresie druku przemysłowego

Specjalistyczne rozwiązania w zakresie druku przemysłowego Brother

Firma Brother w swojej ofercie przedstawia różnorodne urządzenia: od skanerów i drukarek etykiet, po sprzęty biurowe dostosowane do indywidualnych potrzeb biznesowych. Przedsiębiorstwa, które cechują się spersonalizowaną technologią, mogą skorzystać z szerokiej palety rozwiązań proponowanej przez markę Brother. Kompaktowe drukarki zapewniają również mobilność operacyjną, pozwalając na drukowanie w dowolnym miejscu, za  pomocą różnych nośników

Tym, co charakteryzuje serię urządzeń TJ jest pomysł projektowy. Ideą było umożliwienie wielonakładowego druku etykiet. Co istotne: proces ma działać bezproblemowo przez lata, a urządzenia powinny się odznaczać wysoką prędkością pracy, dużą pojemnością taśmy i elastycznymi opcjami łączności. Dzięki tym czynnikom drukarki z firmy Brother idealnie nadają się do wszelkich zastosowań przemysłowych i pozwalają sprostać dużemu zapotrzebowaniu na specjalistyczne oznaczenia.

Celowość działania 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, a także śledząc trendy na rynku urządzeń drukujących, technolodzy z  Brother stworzyli drukarki termiczne oraz termotransferowe, dopasowane do potrzeb przemysłu 

Z ich pomocą w dowolnym miejscu można uzyskać m.in.: 

  • etykiety na opakowania,
  • naklejki produktów i części,
  • oznaczenia towarów otrzymanych i przesuniętych do strefy składowania. 

Wszystkie te nośniki są obsługiwane w rozmiarach o szerokości do 4 cali.

Specjalistyczne rozwiązania w zakresie druku przemysłowego zdjęcie w treści artykułu

Ta seria wysokonakładowych modeli TJ sprawdza się w wymagających środowiskach produkcyjnych, transportowych oraz logistycznych. Jak pokazuje wieloletnie doświadczenie użytkowników tych sprzętów, urządzenia Brother wpisują się w cały łańcuch dostaw oraz zdecydowanie przyspieszają pracę w  miejscach, gdzie istnieje zapotrzebowanie na tworzenie etykiet czy niestandardowych oznaczeń na towarach.

Konstrukcja nie do zdarcia

Seria przemysłowych modeli TJ odznacza się wydajnością i solidnością wykonania – te kryteria jakościowe sprawiają, że sprzęt Brother z powodzeniem odnajduje się w nawet najtrudniejszych warunkach produkcyjnych.

Przemysłowe urządzenie TJ-4121TN drukuje bowiem etykiety w rozdzielczości 300 dpi, co sprawia, że drobny tekst i kody kreskowe są łatwe do odczytania za każdym razem. Bez względu na czynniki zewnętrzne czy tempo narzuconej pracy, drukowane kody kreskowe i różnego rodzaju etykiety towarowe przez długi czas zachowują więc niezmienny wygląd, czyli w pełni spełniają swoje zadania.

drukarki przemysłowe

Zapewniona łączność i integracja 

Przemysłowe drukarki etykiet są wyposażone w takie opcje łączności jak: USB, host USB, port szeregowy i  Ethernet. Jeśli natomiast użytkownicy Brother TJ potrzebują dostępu do Wi-Fi, interfejs WLAN jest dostępny jako opcjonalne akcesorium. Urządzenia drukujące sygnowane marką Brother kładą też kres zmartwieniom związanym z integracją oraz kompatybilnością sprzętową. Proponowane modele przemysłowe TJ obsługują różne języki poleceń drukarki, w tym emulację ZPL2, dzięki czemu wymiana drukarek jest bardzo łatwa.

Intuicyjny interfejs 

Drukarki serii TJ zaprojektowano z  myślą o wygodzie użytkownika, dlatego wyświetlacz z panelem dotykowym jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Używając dosłownie kilku funkcji, każdy z pracowników przedsiębiorstwa jest w stanie szybko uzyskać wydruk niezbędnych mu materiałów.

Niezależnie czy w danym momencie potrzebne jest etykietowanie produktów, oznaczenie palet lub opakowań – przemysłowe drukarki TJ są zawsze „po stronie użytkowników”. I współpracują w celu uzyskania materiałów jak najwyższej jakości, spełniających standardy druku przemysłowego.

Brother Central and Eastern Europe GmbH
Oddział w Polsce
ul. Marynarska 15
02-674 Warszawa
tel.: 22 441 63 00
www.brother.pl

Artykuł sponsorowany