STOM – TOOL i STOM – BLECH po raz pierwszy w Kielcach

26.1.2012
Reklama
Reklama

Ogromne zainteresowanie specjalistów, firm i zwiedzających Salonem Technologii Obróbki Metali STOM zaowocowało podziałem imprez na STOM-TOOL targi obróbki materiałów, obrabiarek i narzędzi oraz STOM-BLECH targi obróbki blach.

Na STOM-TOOL 2012 zaprezentowane zostaną najnowsze technologie, obrabiarki, maszyny i narzędzia oraz materiały stosowane do obróbki metali. Swoje stoiska będą mieć tu także instytucje, stowarzyszenia, jednostki badawczo-rozwojowe, ośrodki targowe oraz wydawnictwa branżowe.

Reklama

 Na STOM-BLECH producenci i dystrybutorzy pokażą maszyny do obróbki blach m.in. nowoczesne cięcia laserowe i wodą, gięcie, wykrawanie czy malowanie. Nie zabraknie maszyn i narzędzi oraz materiałów stosowanych do obróbki blachy. Pojawią się innowacyjne metody grawerowania, szlifowania czy polerowania.

W 2011 roku na targach STOM w halach wystawienniczych Targów Kielce ustawiono ponad 300 ton najnowocześniejszego sprzętu m.in. do obróbki metali, spawalnictwa i antykorozji. To aż o 70 ton więcej niż w 2010 roku. Wśród maszyn można było znaleźć kilkadziesiąt nowości. To najlepszy dowód, że targi obrabiarek STOM liczą się rynku i należą do najważniejszych w tej branży.

Reklama

Co roku rośnie liczba wystawców, ale i zwiedzających. W marcu targi odwiedziło aż 5000 specjalistów. To o ponad 20% więcej niż w ubiegłym roku. Dodatkowym atutem jest umiarkowana cena za udział w tak prestiżowych targach oraz światowy poziom hal wystawienniczych ze wszystkimi dostępnymi mediami niezbędnymi do promocji firmy podczas targów. Ważne znaczenie to położenie naszego ośrodka targowego, zlokalizowanego w niedalekiej odległości od budowanych autostrad i bezpłatnych dróg szybkiego ruchu.

W tym samym czasie w Targach Kielce odbędą się tradycyjnie Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO, Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE oraz Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM.

Dodatkowe informacje: www.stom.targikielce.pl

Reklama

O Autorze

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama