Systemy napędowe Faulhaber

Systemy napędowe FAULHABER Faulhaber

We Create Motion – systemy napędowe firmy FAULHABER to arcydzieło inżynierii precyzyjnej i elektromechaniki, które osiąga granice technicznych możliwości. Jako pionier i lider w branży high-tech firma – specjalizująca się w napędach – jest jednym z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw w Niemczech.

Firma FAULHABER to wiodący dostawca w obszarze wysoce precyzyjnych miniaturowych systemów napędowych. FAULHABER oferuje najszerszy zakres miniaturowych technologii napędowych, które są dostępne globalnie z jednego źródła. Od wysoce wydajnych silników DC i silników BLDC po silniki liniowe i krokowe – każdy z napędów zaprojektowano w celu uzyskania maksymalnych osiągów przy zachowaniu minimalnych wymiarów i masy. Całość oferty uzupełniają kompatybilne przekładnie, enkodery, komponenty liniowe i elektronika sterująca.

FAULHABER, bazując na różnorodności technologicznej, projektuje rozwiązania napędowe, które są unikalne pod względem precyzji i niezawodności w najmniejszej przestrzeni. Główne obszary ich zastosowania to automatyka i  robotyka produkcji, lotnictwo, systemy optyczne oraz medycyna i technika laboratoryjna.

systemy napędowe

FAULHABER jest kluczowym innowatorem na tych rynkach, który wyznacza nowe kierunki dzięki najwyższej wydajności w dziedzinie inżynierii i ogromnemu know-how technologicznemu.

Ta rodzinna międzynarodowa grupa firm ma siedzibę w Schönaich, w niemieckiej Badenii-Wirtembergii – jednym z najsilniejszych ekonomicznie regionów przemysłowych zaawansowanych technologii w Europie. FAULHABER ma ośrodki rozwoju i produkcji także poza Niemcami – w Szwajcarii, USA, Szwecji, Rumunii i na Węgrzech. Ponadto ma partnerów handlowych i filie w ponad 30 krajach na całym świecie. Obecnie FAULHABER zatrudnia ponad 2300 pracowników, w tym 700 osób w siedzibie głównej w Schönaich w Niemczech.

siedziba firmy Faulhaber

Filozofią firmy jako innowacyjnego lidera jest bycie zawsze o krok przed innymi pod względem technologicznym. Żeby pozostać w  czołówce, FAULHABER strategicznie inwestuje w badania i rozwój, a także w nowoczesne technologie procesowe i produkcyjne, aby nieustannie wyznaczać nowe standardy dzięki innowacyjnym produktom. Firma FAULHABER była wielokrotnie nagradzana za skuteczne i zrównoważone zarządzanie innowacjami oraz została uznana za jedną z  najbardziej innowacyjnych firm w Niemczech.

Zapraszamy również na nasze stoisko podczas targów STOM (HALA A STOISKO 24)

Artykuł sponsorowany (FAULHABER)