Targi METAL już za tydzień w Kielcach

Reklama
Reklama
Duża grupa nowych firm zagranicznych, rekordowy udział przedsiębiorstw włoskich, mocno poszerzony zakres branżowy oraz zmiana cyklu wystawy na dwuletni to główne wyznaczniki tegorocznego „święta odlewnictwa" w Targach Kielce.

W odpowiedzi na sygnały płynące zarówno ze strony klientów i partnerów wystawy oraz po przeanalizowaniu sytuacji na rynku podjęto decyzję by impreza w roku 2013 odbyła się po raz ostatni w cyklu jednorocznym. Od roku 2014 targi METAL odbywać się będą w cyklu dwuletnim z najbliższą przerwą w roku 2015, kiedy to w Dusseldorfie odbędą się kolejne światowe targi odlewnictwa GIFA. Dlatego warto wziąć udział w tegorocznej edycji targów METAL, aby już teraz przygotować się na przejście na cykl dwuletni. Na targi METAL 2013 można się jeszcze zgłosić do 10 września.

Reklama

....RECYKLING - nowe targi....
Nowym elementem spotkania branży w tym roku będzie ekspozycja związana z problematyką recyklingu metali, która jest zagadnieniem ważnym nie tylko dla odlewnictwa, ale i dla całej gospodarki. Tematyka targów obejmie recykling wszystkich metali nieżelaznych, szczególnie miedzi, cynku, ołowiu, metali lekkich, metali szlachetnych, krytycznych i innych zawartych w złomach, surowcach wtórnych, odpadowych, półproduktach, ściekach i innych. Do udziału w imprezie zapraszamy przede wszystkim firmy przetwarzające złom, dostarczające specjalistyczne maszyny do recyklingu, urządzenia, środki transportu, środki zabezpieczenia ekologicznego czy też aparaturę pomiarową. Targom towarzyszy seminarium pt. Recykling metali nieżelaznych przygotowane wspólnie przez Instytut Metali Nieżelaznych i Izbę Gospodarczą Metali Nieżelaznych i Recyklingu.

Reklama

...duża grupa firm zagranicznych, w tym szczególnie producentów maszyn z Włoch...
Zgodnie z sugestiami naszych klientów miniony okres był czasem zwiększonej działalności promocyjnej prowadzonej za granicą. Zaowocowało to rekordową liczbą firm włoskich, które zaprezentują się na kieleckich targach odlewniczych.
W targach wezmą udział wystawcy z Polski i zagranicy, którzy z uwagi na wchodzącą w życie nową perspektywę finansową UE na lata 2014-2020 widzą duże szanse dla polskich przedsiębiorstw odlewniczych. Dofinansowania obejmą innowacje technologiczne, maszyny i urządzenia, a z tymi nowościami będzie można zapoznać się właśnie na targach METAL 2013. Firmy zagraniczne - z racji braku w 2013 roku imprezy konkurencyjnej dla targów odlewniczych METAL w Europie - widzą szansę pozyskania nowy klientów. Firmy polskie, natomiast w odpowiedzi na to zapotrzebowanie wystawiają się na tych targach chcąc pozyskać w tym trudnym okresie dodatkowe zlecenia i nawiązać nowe kontakty handlowe, które pozwolą im przetrwać obecny - trudny dla każdego - okres

...Targi Kielce - targi z wizją przyszłości...
Pod koniec sierpnia działalność rozpoczęło nowe Centrum Kongresowe Targów Kielce. Obiekt jest innowacyjny i wielofunkcyjny. Koszt budowy Centrum Kongresowego, które pomieści na raz nawet 1000 osób, to ponad 70 milionów złotych. W ramach rozbudowy i modernizacji ośrodka wybudowano również nowoczesny parking wielopoziomowy na pół tysiąca aut. Infrastruktura targowa daje możliwość organizacji dużej liczby branżowych konferencji i spotkań na najwyższym, światowym poziomie.
Targi METAL należą do UFI - Międzynarodowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego zrzeszającego najbardziej prestiżowe imprezy targowe na świecie. Członkostwo w UFI jest potwierdzeniem międzynarodowego statusu targów METAL, świadczy też o wysokim standardzie organizacyjnym, dobrej promocji imprezy i gwarantuje obecność wystawców i zwiedzających z całego świata.

Reklama

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama