Technologia wyważania i mycia przemysłowego

Schenck RoTec: Technologia wyważania i mycia przemysłowego EcoClean

Firma RoTec Polska jest godnym zaufania dostawcą najwyższej klasy rozwiązań w zakresie technologii wyważania i mycia przemysłowego.

Działalność firmy RoTec Polska koncentruje się na dwóch głównych dziedzinach – wyważaniu i diagnostyce drgań oraz myciu przemysłowym i obróbce powierzchni.

Jako wyłączny przedstawiciel w Polsce dwóch światowych liderów w tych branżach – niemieckich firm SCHENCK RoTec oraz Ecoclean – oferuje profesjonalną i kompleksową obsługę w tym zakresie. Obejmuje ona doradztwo i sprzedaż maszyn, serwis i okresowe przeglądy, sprzedaż części zamiennych oraz modernizacje maszyn. Poza tym, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, RoTec Polska prowadzi profesjonalne szkolenia oraz zapewnia konsulting w zakresie wyważania i mycia przemysłowego.

wyważarka

W siedzibie firmy w Tychach znajduje się największe w Polsce Centrum Wyważania usługowego, które dysponuje kilkunastoma wyważarkami Schenck i możliwością wyważania wirników o masie od 10 g do 25 t. Centrum mycia przemysłowego oferuje z kolei możliwość bardzo dokładnego mycia detali zarówno na myjkach wodnych, jak i rozpuszczalnikowych.

Uzupełnieniem portfolio oferowanych przez RoTec Polska maszyn myjących są myjki ultradźwiękowe hiszpańskiej firmy Ultratecno oraz urządzenia do czyszczenia suchym lodem belgijskiej firmy Cryonomic, które również są liderami w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań dla przemysłu. Od niedawna w ofercie RoTec Polska są także innowacyjne urządzenia do obróbki wibrościernej i filtracji wody z procesu obróbki produkcji fińskiej firmy Alufer.

Zapraszamy na nasze stoisko na targach STOM (HALA A STOISKO 21)

Artykuł sponsorowany (Schenck RoTec)

Schenck RoTec GmbH

Schenck RoTec GmbH

Prosimy się z nami skontaktować - jesteśmy Państwa partnerem w dziedzinie wyważania na terenie Polski. Kompetentny zespół RoTec Polska zapewni Państwu profesjonalną pomoc i doradztwo we wszystkich aspektach wyważania: sprzedaży maszyn, serwisu, szkoleń, certyfikacji (przeglądów), modernizacji i wyważania usługowego oraz konsultingu.

Schenck ma swoje przedstawicielstwa na całym Świecie, a swoje zakłady produkcyjne w Europie, Ameryce i Azji. Zapewniamy także wszechstronną sieć usług, która umożliwia szybki kontakt z klientem na całym świecie.

Oferta

Niezależnie od tego czy jest to wyważanie wirnika pompy, twornika, wału korbowego, wału napędowego czy też turbosprężarki zawsze mamy odpowiednie rozwiązanie dostosowane do Państwa potrzeb. Uniwersalne dynamiczne wyważarki manualne do zakładów naprawczych i usługowych lub całkowicie automatyczne urządzenia do przemysłu samochodowego, oraz oczywiście wszystko co może być pomiędzy tym.

Profil Firmy

Schenck RoTec GmbH