Trwałe połączenia i sprawdzone wyroby na merXu

Trwałe połączenia i sprawdzone wyroby na merXu MerXu.com

Platforma merXu ułatwia producentom, hurtownikom, dystrybutorom i wykonawcom z branży budowlanej z terenu Europy Środkowo-Wschodniej handel materiałami budowlanymi oraz wykończeniowymi, a także umożliwia poszerzenie grona kontrahentów.

Kategoria Elementy złączne w dziale BUDOWNICTWO z ponad 132 tysiącami wyników obejmuje szeroki asortyment produktów potrzebnych do montażu różnych elementów, począwszy od śrub i wkrętów poprzez nakrętki, nity, podkładki, nitonakrętki, wkręty meblowe, po wyroby niezbędne w pracy dekarzy i cieśli. Ofertę podzielono na podkategorie: Liny, łańcuchy, opaski i obejmy, Nakrętki, Nity i gwoździe, Podkładki, Pręty gwintowane, Śruby, Sworznie i zawleczki, Wkręty, Zamocowania i łączniki ciesielskie, co ułatwia wyszukiwanie konkretnego produktu. Dodatkowo obok wyrobu widać dystrybutora oraz cenę.

Solidne elementy złączne sprawdzonych producentów gwarantują jakość wykonania oraz trwałość połączeń, np. konstrukcjach drewnianych, urządzeniach czy meblach.

Warto podkreślić, że każda firma prezentująca swoją ofertę na merXu jest poddawana dokładnej weryfikacji – kupujący mają więc dostęp do szerokiego grona sprawdzonych dostawców, co usprawnia proces zakupowy i zapewnia obu stronom transakcji maksymalne bezpieczeństwo oraz realizację zamówienia w terminie.

Spośród bogatego asortymentu dostępnych produktów różnych firm można wybrać najkorzystniejszą ofertę, zarówno pod względem ceny, jak i czasu dostawy, co pozwala zoptymalizować koszty transakcji. Co ważne – korzystanie z platformy jest bezpłatne – zarówno przy rejestracji, jak i podczas realizowania transakcji.

Dowiedz się więcej >>

elementy złączne na platformie merXu

 

merXu wyróżnia prosty i przejrzysty interfejs, kojarzący się z platformami dla konsumentów, a jednocześnie wiele funkcjonalności dostosowano konkretnie do potrzeb firm i specyfiki rynku B2B. Możliwe jest także wyszukiwanie m.in. według ceny, miejsca wysyłki albo kraju docelowego.

Sprawdź >>

elementy złączne na platformie merXu

 

W karcie produktu można znaleźć opis wyrobu, a także kraj wysyłki, kraj docelowy, termin dostawy oraz adnotację o stanie produktu – to ważne informacje z punktu widzenia przyszłego użytkownika.

Czytaj dalej >>

elementy złączne na platformie merXu

 

W podkategorii Elementy złączne swoją ofertę prezentuje wielu producentów z różnych krajów, m.in. firmy Argip, Extol Craft, Garden Style, Gesipa, Levior, Riegler, Solida.

Artykuł sponsorowany merXu

merXu Sp. z o.o.

merXu Sp. z o.o.

merXu to internetowa platforma handlowa dla firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej działających w sektorze B2B – zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych podmiotów. Tworzy bezpieczne środowisko biznesowe, łączące zweryfikowanych kupujących i sprzedających, umożliwiając im realizowanie transakcji bezpośrednich lub poprzez zapytania ofertowe.

Profil Firmy

merXu Sp. z o.o.