Trzy nowości z zakresu zgrzewania

RIM TEQ
Reklama
Reklama

Na targach ITM Polska 2018 firma RIM TEQ Radosław Majchrzak zaprezentowała najnowsze rozwiązania z zakresu zgrzewania.

Zgrzewanie pakietów akumulatorów
Sunstone Engineering opracował system zgrzewania łączników miedzianych, który w łatwy sposób zgrzewa je do ogniw cylindrycznych, w tym ogniw litowych. Rozwiązanie Sunstone to optymalne rozwiązanie niezależnie od tego, czy zgrzewany jest jeden pakiet, czy większa partia.

Reklama

Zgrzewarka Linear DC
To najbardziej zaawansowany system zgrzewania rezystancyjnego firmy Sunstone. Dzięki swojej mocy z możliwością sterowania i zgrzewania mikroelementów pozwala wykonać złożony projekt. Linear DC zawiera zaawansowane funkcje, które umożliwiają m.in. monitoring procesu.

Reklama

Zgrzewarka Orion 200i2
Orion 200i2 to z kolei najbardziej zaawansowany system zgrzewania łukowego. Dzięki możliwości zgrzewania wyjątkowo małych drutów, aż do dużych gabarytów form, Orion 200i2 ma najszerszy zakres zastosowań.

RIM TEQ Radosław Majchrzak

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama