Tydzień Ethernetu Przemysłowego HARTING

Tydzień Ethernetu Przemysłowego HARTING Harting

Już tylko tydzień pozostał, aby zarejestrować się na wydarzenie Tydzień Ethernetu Przemysłowego HARTING. W dniach 8–10 lutego 2022 firma po raz pierwszy z dumą będzie prezentować HARTING INDUSTRIAL ETHERNET WEEK.

Tydzień Ethernetu Przemysłowego HARTING będzie edukować, inspirować i przedstawiać nowe rozwiązania, które napędzają transformację przemysłową.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Każdego dnia poruszane będą inne zagadnienia podczas sesji live w godzinach od 9:30 do 12:00. Bardzo ciekawym punktem będą również wystąpienia naszych partnerów, m.in. takich jak: KUKA, Würth, Sick, B&R i wielu innych.

Tydzień Ethernetu Przemysłowego HARTING zdjęcie w treści artykułu

>>Link do rejestracji oraz pełną agendę można znaleźć tutaj<<


3 dni – 3 zagadnienia
8 lutego – Nowe technologie
9 lutego – Projektowanie urządzeń
10 lutego – Okablowanie i instalacja

Po rejestracji otrzymasz pełny dostęp do wszystkich nagrań, aby móc je obejrzeć w dogodnym dla siebie terminie.

Artykuł sponsorowany (Harting)

Harting Polska Sp. z o.o.

Harting Polska Sp. z o.o.

1 września 1945 roku Wilhelm i Marie Harting założyli firmę pod nazwą "Wilhelm Harting Mechanische Werkstätten" ("Zakłady mechaniczne Wilhelm Harting"). Na małej przestrzeni ok. 100 m2 w warsztacie w Minden rozpoczęli produkcję urządzeń do spełniania codziennych potrzeb. Początkowo były to produkty do użytku codziennego. Produkowali żarówki energooszczędne, płyty grzewcze, osprzęt do ogrodzeń elektrycznych, gofrownice, zapalniczki elektryczne i żelazka. Rozmiar i zakres ich zamówień rósł, a firma stale się rozrastała.

Rodzina Harting prowadzi przedsiębiorstwo od jego utworzenia, metodycznie dbając o najdrobniejsze szczegóły. Po śmierci Wilhelma Hartinga w roku 1962 prowadzenie przedsiębiorstwa przejęła Marie Harting, jasno określając cele i osiągając sukcesy. W roku 1967 i 1969 dwóch synów, Dietmar i Jürgen Harting (zmarły w roku 1973), dołączyło do matki, obejmując współodpowiedzialność za przedsiębiorstwo. W roku 1987 Margrit Harting dołączyła do rodzinnej firmy męża, Dietmara Harting. Dziś pełni funkcję partnera generalnego. Philip F. W. Harting i Maresa W. M. Harting-Hertz są przedstawicielami trzeciego pokolenia na stanowiskach zarządczych. Od października 2015 roku CEO Grupy Technologicznej HARTING jest Philip Harting. Aktualnie decyzje dotyczące firmy zapadają w gronie tych czterech osób.

Oferta

Rozwiązania firmy HARTING dla producentów maszyn to przede wszystkim niżej wymienione uniwersalne złącza przemysłowe:

  • Złącza Han - standard do wielu zastosowań
  • Han modular - modułowy system złącz
  • Han-eco... lżejsze, odporne na UV, tańsze
  • Han- Yellock - unikalny system i nowa jakość złącz
  • Han-Port - zasilanie i interfejsy na elewacji szafy
  • Han-snap - rozwiązania do wnętrza szaf
  • Han Power - magistrala zasilająca
  • Han Drive - szybki sposób na podłączenie silników
  • Switche przemysłowe, wtyczki i gniazda Ethernet

Profil Firmy

Harting Polska Sp. z o.o.