Utrzymać bezpieczeństwo: serwis i konserwacja prosto od producenta

DENIOS
Reklama
Reklama

 

Magazyny i szafy materiałów niebezpiecznych DENIOS pozwalają bezpiecznie przechowywać groźne substancje, ponieważ zapewniają zgodną z przepisami i certyfikowaną ochronę. Aby również w dłuższej perspektywie utrzymać poziom bezpieczeństwa, należy poddawać te produkty regularnej konserwacji i przeglądom.

Nowe oferty konserwacji i lepsza obsługa klienta
W ramach umów konserwacyjnych DENIOS zawczasu przypomina o następnym terminie przeglądu, uwalniając tym samym klienta od konieczności planowania serwisu. Wszyscy technicy serwisowi DENIOS są regularnie szkoleni i aktualizują na bieżąco swoją fachową wiedzę odnośnie produkcji własnej firmy. Znają oni każdy produkt, można powiedzieć "od deski kreślarskiej”, co jest nieocenioną zaletą w porównaniu z oferentami z zewnątrz. Aby móc zaproponować klientom szeroki wachlarz usług serwisowych, DENIOS stawia na opcje indywidualne. Można również zamawiać pojedyncze przeglądy, podobnie jak w przypadku regularnej umowy serwisowej. Klient korzysta w miarę upływu czasu trwania umowy z atrakcyjnych rabatów i udogodnień.

Reklama

Regularna kontrola i utrzymanie bezpieczeństwa
Oprócz wanny wychwytowej, wentylacji, komponentów klimatyzacyjnych i elektrycznych głównym przedmiotem uwagi technika serwisowego jest wyposażenie przeciwpożarowe. Składa się ono z różnych elementów – przy wizycie konserwacyjnej wszystkie są badane pod kątem funkcjonalności. Drzwi przeciwpożarowe w razie zagrożenia zamykają się automatycznie i są dodatkowo wyposażone w warstwę izolującą, która pod wpływem gorąca automatycznie zamyka szparę drzwi od wewnątrz zapewniając w ten sposób szczelność systemu. Górne zamykacze drzwi są w wielu przypadkach wyposażone w ustalacz. Jeśli zamontowane drzwi są dwuskrzydłowe, to w konserwacji uwzględniany jest także mechaniczny regulator kolejności zamykania. Oprócz magazynów przeciwpożarowych technicy serwisowi DENIOS sprawdzają także wszystkie pozostałe produkty z dziedziny składowania materiałów niebezpiecznych i wychwytywania szkodliwych substancji.

www.denios.pl

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama