Większy komfort dokładnego wytaczania

KOMET Group
Reklama
Reklama

Koncern Komet Group wyposażył precyzyjną głowicę wytaczarską MicroKom BluFlex w nowoczesną technologię bezprzewodową Bluetooth w celu ułatwienia regulacji maszyny przez użytkowników.

Dzięki bezprzewodowemu połączeniu za pomocą technologii Bluetooth* KOMET Group mógł rozdzielić wyświetlacz i głowicę MicroKom. W ten sposób narzędzie stało się bardziej wytrzymałe w wymagających aplikacjach oraz polepszyła się jego współosiowość. Usprawnienia te stanowią istotną korzyść dla użytkowników, gdyż mogą oni obecnie zamocować wyświetlacz za pomocą magnesu w dowolnym miejscu na maszynie - tak aby znajdował się w zasięgu ich wzroku i był dobrze czytelny.

Specjalnie zaprojektowany klucz regulacyjny ze zintegrowanym interfejsem Bluetooth jest wykorzystywany do ustawiania systemu narzędziowego. Równocześnie z momentem rozpoczęcia regulacji aktywuje się połączenie bezprzewodowe i aktualne ustawienia są czytelnie pokazywane na ekranie. Wyświetlacz jest dodatkowo podświetlany w celu lepszego odczytu w trudnych warunkach oświetleniowych. Wyświetlacz i klucz regulacyjny mogą być używane z każdym urządzeniem MicroKom BluFlex co zapewnia oszczędności w przypadku wykorzystywania wielu precyzyjnych głowic wytaczarskich. Oba komponenty wykorzystują powszechnie dostępne w handlu baterie bądź akumulatorki, które można łatwo wymieniać.

Reklama

*Technologia Bluetooth jest marką Bluetooth SIG, Inc.

Reklama

Więcej informacji: www.kometgroup.pl

Reklama

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama