Włoskie maszyny do zwijania rur i profili

DIG Świtała
Reklama
Reklama

Firma BPR istnieje na rynku od ponad 40 lat. W tym czasie dostarczyła do przedsiębiorstw na całym świecie ponad 30 000 maszyn, które zaprojektowała i wyprodukowała we Włoszech.

Producent oferuje różne modele maszyn z dwoma lub trzema rolkami napędowymi o ręcznym, hydraulicznym lub numerycznym sterowaniu. Układ rolek w maszynach może być piramidalny, asymetryczny lub orbitalny. BPR posiada bogate zaplecze projektantów, inżynierów oraz specjalistów. Są oni w stanie nie tylko spełnić oczekiwania klientów, ale również zaproponować innowacyjne rozwiązania w postaci nowoczesnych i niezawodnych maszyn do zwijania rur i profili.

giętarka do profili
Giętarka do profili włoskiej firmy BPR Curvatrici


 
Gama giętarek BPR obejmuje szereg najróżniejszych rozwiązań – od najprostszych modeli z mechanicznym ustawieniem walca gnącego po najbardziej wyspecjalizowane maszyny CNC. Dzięki temu jej oferta zaspokaja najróżniejsze potrzeby gięcia w wielu dziedzinach przemysłu, m.in. w meblarstwie, produkcji artykułów sportowych, automotive, lotnictwie czy kosmonautyce.

Nowością w portfolio firmy jest maszyna BA 35 CNC. Zostanie ona zaprezentowana podczas jesiennych wydarzeń branżowych przez firmę DIG ŚWITAŁA.

DANE TECHNICZNE
Średnica walców 35 mm
Robocza długość wału 60 mm
Liczba rolek 3
Maksymalna wysokość wkładu 95 mm
Wysokość robocza na środkowym walcu 825 mm
Zmienna prędkość obrotu sterowana cyfrowo przez falownik regulowany potencjometrem 1-30 (50 Hz) rpm
Zmienna prędkość ruchu piasty – sygnał z serwozaworu “MOOG” z częstotliwością roboczą 120 HZ 0-31 mm/s 

Źródło: DIG Świtała

DIG Świtała Sp. z o.o.

DIG Świtała Sp. z o.o.

Profil Firmy

DIG Świtała Sp. z o.o.