Wszechstronne i ekstremalnie ekonomiczne frezy FRAISA E-Cut

Narzędzia wszechstronne i ekonomiczne FRAISA E-Cut ITA

Nowa seria węglikowych frezów cylindrycznych FRAISA E-Cut to doskonałe i uniwersalne narzędzia o szerokim spektrum zastosowań i precyzyjnie dobranych parametrach obróbki.

Frezy FRAISA E-Cut pozwalają na stabilną obróbkę dużego zakresu materiałów – od miękkich stali węglowych, przez zahartowane do około 54 HRC, po stale nierdzewne, żeliwo szare i stopy tytanu. Ponadto gwarantują cichą i stabilną pracę, wysoką wydajność i niskie koszty wytwarzania.

Dedykowana nowej serii frezów aplikacja ToolExpert za pomocą zaledwie kilku kliknięć dostarcza parametry i informacje wdrożeniowe zapewniające dużą żywotność frezów oraz wydajność objętościową obróbki.

Powiązane firmy

Atrakcyjny stosunek wydajności do kosztów
● doskonała wydajność w przystępnej cenie,
● elastyczność i łatwość w planowaniu produkcji,
● łatwe w obsłudze, bezpieczne i niezawodne.

Dodatkowe korzyści dzięki wykorzystaniu usług komplementarnych
● optymalne wykorzystanie narzędzi dzięki parametrom zawartym w ToolExpert E-Cut,
● elastyczność i łatwość w planowaniu produkcji,
● kompleksowa regeneracja narzędzi FRAISA ReTool pozwalająca utrzymać żywotność i wydajność fabrycznie nowych narzędzi.

Od 01.09 do 31.12.2020 obowiązuje promocja w wysokości 40% na wszystkie narzędzia z nowej linii FRAISA E-Cut.

Źródło: ITA

ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ITA to polskie przedsiębiorstwo, które od ponad dwóch dekad wspiera polski przemysł i naukę. W ofercie posiadamy rozwiązania ścisłej światowej czołówki producentów urządzeń pomiarowych i narzędzi skrawających. Firma posiada cztery specjalizowane laboratoria pomiarowo-badawcze, świadcząc usługi metrologiczne i kalibracyjne. Posiadamy Certyfikat Akredytacji Laboratorium Wzorcującego od Polskiego Centrum Akredytacji, dzięki któremu możemy świadczyć usługi wzorcowania zgodnie z normą ISO 17025.

Rozwiązania dostarczane przez ITA umożliwiają wykonywanie pomiarów o najwyższej dokładności. Systemy pomiarowe i narzędzia skrawające, które oferujemy wykorzystywane są do: zapewnienia jakości wyrobów gotowych, kontroli biernej i czynnej w trakcie procesu produkcyjnego, prowadzenia badań materiałowych, jak również do wytwarzania przedmiotów z szerokiej gamy materiałów włącznie z trudnoobrabialnymi.

 

OFERTA

 

USŁUGI:

 

Profil Firmy

ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.