Wysokoobrotowe wyważanie rdzeni turbosprężarek

Wysokoobrotowe wyważanie rdzeni turbosprężarek Schenck RoTec

TBcore jest najnowszą maszyną do wysokoobrotowego wyważania rdzeni turbosprężarek firmy SCHENCK RoTec. Jest to kompletny pakiet wyposażenia dostosowany do potrzeb małych i średnich warsztatów regeneracji bez obniżania jakości wyważania.

Wyważarka TBcore wyróżnia się nie tylko znakomitym stosunkiem jakości do ceny, ale też pozwala utrzymać w rozsądnych granicach koszty eksploatacyjne takie jak zużycie energii i sprężonego powietrza.

Nowa maszyna do wyważania w ofercie bazuje na najwyższej jakości technologii pomiarowej sprawdzonej przez lata w innych wyważarkach wysokoobrotowych Schenck – intuicyjny układ pomiarowy CAB950 i opatentowany czujnik obrotów SR70. Dzięki kompleksowemu zestawowi startowemu, który zawiera zestaw dwuczęściowych adapterów z drukowanymi wkładkami, szlifierkę, pistolet na sprężone powietrze, maszyna jest gotowa do pracy bezpośrednio po jej podłączeniu.

Dzięki tym rozwiązaniom, TBcore zapewnia najwyższą jakość wyważania w ekonomicznym i praktycznym pakiecie, który znakomicie sprawdzi się w większości małych i średnich warsztatów

Źródło: Schenck RoTec

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę