Wyważanie to konieczność, nie możliwość

Wyważanie to konieczność, nie możliwość Cimat

Czy zastanawiałeś się, ile można zaoszczędzić, zmieniając tylko jedną rzecz w procesie produkcyjnym? Nasza codzienność to współpraca z producentami w wielu wymagających branżach. To dzięki doświadczeniu i kooperacji z nimi możemy stwierdzić, że wyważenie to konieczność, a nie możliwość.

Nieważne, dla jakiej branży produkowaliśmy rozwiązanie – w każdym przypadku ku zdziwieniu naszych klientów jedno urządzenie wystarczyło, by zaoszczędzić czas, pieniądze oraz podnieść jakość produkowanych elementów i ich zespołów.

Prawidłowo wyważone elementy wirujące przynoszą wzrost produktywności, bezpieczeństwa i komfortu pracy operatorów. Dzięki zastosowaniu wyważarki unikniemy szybkiego zużywania się rotujących elementów i całych maszyn oraz zapobiegniemy kosztownym awariom i przestojom.

Co możemy zaoferować?

Jesteśmy nowoczesną firmą z Polski, która od 33 lat zajmuje się projektowaniem oraz produkcją wyważarek. Wśród naszych rozwiązań znajdą Państwo wyważarki w pełni automatyczne i manualne obsługujące każdy rodzaj wirnika. Firma oferuje uniwersalne oraz specjalistyczne wyważarki dostosowane do potrzeb każdej branży i każdego klienta.

Ostatnią z naszych realizacji jest automatyczna wyważarka wirników silników elektrycznych CMT-100H2BSM z dwoma płaszczyznami korekcyjnymi, automatyczną 2-osiową wiertarką, najnowocześniejszym modułem pomiarowym Rotortest 9.5, automatycznym systemem odciągu wiórów oraz osłoną bezpieczeństwa. Maszyna może pracować zarówno w trybie automatycznym, jak i ręcznym, a w przyszłości może być wyposażona w robota do automatycznego załadunku /rozładunku wirnika. Jej cechą szczególną jest to, że wyważa wirniki magnetyczne, które są coraz częściej stosowane w zaawansowanych napędach elektrycznych. Maszyna została zaprojektowana i zbudowana w taki sposób, aby pole magnetyczne wyważanego wirnika nie wpływało na wyniki pomiarów.

Jeśli chcecie Państwo poznać więcej rozwiązań dla Waszej branży, zapraszamy do kontaktu z nami i na naszą stronę internetową.

Źródło: Artykuł sponsorowany (Cimat)

CIMAT sp. z o.o.

CIMAT sp. z o.o.

.

Profil Firmy

CIMAT sp. z o.o.