XI Międzynarodowa Konferencja Lean Management we Wrocławiu

Reklama
Reklama

W dniach 14 - 16 czerwca we Wrocławiu odbędzie się XI Międzynarodowa Konferencja Lean Management . Jeszcze przez 10 dni możesz wziąć udział w największej Międzynarodowej Konferencji Lean Management w specjalnej, niższej cenie!

Konferencja stanowi międzynarodowe forum wymiany doświadczeń w szeroko pojętej dziedzinie, jaką jest Lean Management a także jest najlepszą okazją do zdobycia najnowszej wiedzy służącej poprawie efektywności działań przedsiębiorstw produkcyjnych i organizacji usługowych z wykorzystaniem filozofii szczupłości. Zobacz kto będzie obecny. Jak co roku, odwiedzą nas najwięksi. Ciebie również nie może zabraknąć!

Reklama

Największe światowe autorytety Lean Management: Mike Rother, Dr Michael Ballé, Orest Fiume, John Burton i Marek Piątkowski.
Doświadczenia kadry kierowniczej znanych przedsiębiorstw.
Warsztaty praktyczne: Toyota Kata, Lean Accounting oraz Metody coachingu w procesie stosowania A3.

Wizyty w znamienitych przedsiębiorstwach produkcyjnych. Większość wystąpień będzie tłumaczona symultanicznie na język angielski i odwrotnie. Informacja o Konferencji jest dostępna również w języku angielskim. Pełna informacja na stronie internetowej Konferencji: www.lean.org.pl lub poprzez bezpośredni kontakt: Sara Bielska (konferencja@lean.org.pl), tel.: 71 707 09 71.

Reklama

"Toyota Kata" - część II - warsztat specjalny Mike'a Rother'a
W trzecim dniu Konferencji odbędzie się pierwsza część jedynego w Polsce szkolenia Toyota Kata, prowadzonego przez autora książki Toyota Kata oraz kluczowego podręcznika w dziedzinie Lean Management - Naucz się Widzieć, Mike´a Rother´a.

Zapraszamy również do uczestnictwa w drugiej części warsztatu, która odbędzie się w dniach 21-22 czerwca. To niepowtarzalna okazja przećwiczenia zdobytej wiedzy w praktyce, pod okiem najwybitniejszych specjalistów! Celem drugiej części warsztatu Toyota Kata, czyli dwudniowego warsztatu Toyota Kata w praktyce, jest nabycie praktycznych umiejętności we wdrażaniu Kata Doskonalenia. Warsztat ten odbędzie się na terenie zakładu produkcyjnego GKN Driveline w Oleśnicy, gdzie uczestnicy rozpoczną pierwsze kroki wdrożeniowe. Poprzez praktyczne ćwiczenia głębiej zrozumieją prezentowany model przywództwa i zarządzania, nauczą się co jest potrzebne, aby wdrożyć ten typ zachowań w firmie. Weź udział w tym specjalnym warsztacie, zdobądź unikalną wiedzę i wyprzedź konkurencję!

Serdecznie zapraszam!

Reklama

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama