XII Międzynarodowa Konferencja Lean Management

2.3.2012
Reklama
Reklama

W dniach 29-31 maja 2012 roku Lean Enterprise Institute Polska organizuje we Wrocławiu XII Międzynarodową Konferencję Lean Management - największą i najbardziej prestiżową imprezę tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej.

Głównym celem Konferencji jest prezentacja najnowszej wiedzy z zakresu szczupłego zarządzania, wymiana doświadczeń, praktyczna analiza przypadków i pomoc uczestnikom we wdrażaniu Lean Thinking w ich firmach. W tym roku obok tematyki tradycyjnie zaadresowanej do przedsiębiorstw produkcyjnych zaplanowany został specjalny strumień dla przedsiębiorstw i procesów usługowych z elementami Six Sigma.

Reklama

 W programie:
Prelekcje i zajęcia 6 ŚWIATOWEJ SŁAWY EKSPERTÓW -Takashiego Tanaki, Samuela Obary, Chrisa Vogela, Iana Glendaya, Johna Allena, Prof. Bohdana W. Oppenheima;
- 8 PRAKTYCZNYCH SEMINARIÓW,
- 4 CAŁODNIOWE WARSZTATY
- szczegółowe STUDIA PRZYPADKÓW zdradzające tajniki wiedzy przedsiębiorstw posiadających doświadczenie wdrożeniowe;
- WYCIECZKI do przedsiębiorstw produkcyjnych - m.in. Toyoty i Electrolux'a;
- WYMIANA DOŚWIADCZEŃ z praktykami z całego świata

Konferencja skierowana jest do bardzo szerokiego grona osób interesujących się tematyką Lean Management: do najwyższej kadry zarządzającej przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych, średniej kadry zarządzającej, specjalistów z przedsiębiorstw dążących do ciągłego doskonalenia, praktyków z przedsiębiorstw przemysłowych i organizacji biznesowych z kraju jak i z zagranicy, przedstawicieli branży finansowo-administracyjnej oraz zaawansowanych i początkujących praktyków Lean.

Reklama

Program i zapisy dostępne na www.lean.org.pl
Kontakt: [email zakodowany]

Reklama

O Autorze

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama