7bar sp. z o.o.
7bar sp. z o.o.

7bar sp. z o.o.

ul. Kordeckiego 30B, 60-144 Poznań, PL

http://www.7bar.pl/

O FIRMIE

Jesteśmy firmą założoną przez inżynierów z ponad 30.letnim doświadczeniem. Naszym celem jest:
    • dbałość o bezpieczeństwo pracowników, 
    • ciągłość pracy zakładu produkcyjnego, 
    • obniżanie kosztów produkcji i ochrona środowiska naturalnego, 
    • oszczędzanie energii w systemach sprężonego powietrza.

Działamy na terenie Polski i Europy
Zajmujemy się poprawianiem sprawności produkcji, przepływu i użytkowania sprężonego powietrza. Oszczędzamy nawet do 30% energii dostarczanej do sprężarkowni. 

Wdrażamy predykcyjną Gospodarkę Energetyczną Sprężonego Powietrza, wspierając "Peace of mind" w utrzymaniu ruchu, ponieważ opracowaliśmy metody przywracania kontroli nad systemami sprężonego powietrza za pomocą sterowania, monitoringu i serwisu systemów sprężonego powietrza, od sprężarkowni do punktu końcowego odbioru. Stawiamy bardziej na rozwiązanie problemu klientów, dla nas liczy się okres zwrotu z inwestycji, dlatego dla każdego przygotowujemy indywidualny plan dojścia do oszczędności.

Jesteśmy ekspertami technologii predyktywnych dla sprężonego powietrza. Badamy, testujemy i analizujemy dostępne produkty oraz tworzymy także własne, autorskie rozwiązania analityczne w oparciu o predykcję.

Szkolimy pracowników Działów Produkcji, aby stali się bezpiecznymi i odpowiedzialnymi użytkownikami sprężonego powietrza. Edukujemy, konsultujemy i odpowiadamy na trudne pytania Działów Utrzymania Ruchu.