Camozzi Automation
Camozzi Automation

Camozzi Automation

Byczyńska 44, 46-310 Gorzów Śląski, PL

https://pl.automation.camozzi.com/

O FIRMIE

Camozzi Automation Sp. z o.o. to polski oddział włoskiej międzynarodowej grupy Camozzi Group, założonej w 1964 r. – włoskiego lidera w produkcji komponentów i systemów do automatyki przemysłowej. Działa również w różnych innych sektorach: od obrabiarek przez maszyny tekstylne, po wiele różnych procesów przetwarzania surowców.

 

OFERTA

Dział Camozzi Automation oferuje szeroką gamę produktów, w tym komponenty, systemy i technologie dla sektora automatyki przemysłowej, kontrolę mediów (zarówno cieczy, jak i gazów) oraz aplikacje dedykowane transportowi, opakowaniom i medycynie.

Oferta Camozzi Automation obejmuje również coraz więcej produktów i rozwiązań IIoT. Pracujemy nad realizacją digitalizacji procesów produkcyjnych oraz nad stworzeniem prawdziwych systemów cyber-fizycznych, dzięki którym możliwa jest integracja elementów mechanicznych, elektronicznych i cyfrowych, stale poprawiając wydajność procesu.

Rozmaite technologicznie podejście Camozzi umożliwia zaoferowanie optymalnego rozwiązania dla każdej aplikacji, wybierając spośród najlepszych dostępnych
technologii pneumatycznych, elektromechanicznych i proporcjonalnych.

Do takich elementów możemy zaliczyć:
    1. Siłowniki pneumatyczne
    2. Siłowniki elektryczne
    3. Chwytaki i elementy techniki podciśnieniowej
    4. Zawory pneumatyczne i elektrozawory
    5. Wyspy zaworowe
    6. Technikę proporcjonalną do kontroli przepływu, ciśnienia i pozycjonowania
    7. Zespoły przygotowania powietrza FRL
    8. Złączki pneumatyczne i hamulcowe