MMC Hardmetal Poland Sp. z o.o.
MMC Hardmetal Poland Sp. z o.o.

MMC Hardmetal Poland Sp. z o.o.

Aleja Armii Krajowej 61, 50-541 Wrocław, PL

http://www.mmc-hardmetal.com/pl

O FIRMIE

MMC HARDMETAL POLAND sp. z o.o. jest oddziałem znanego i cenionego na całym świecie japońskiego producenta i dostawcy narzędzi skrawających - Mitsubishi Materials Corporation. Od lipca 2005r. sprzedaje narzędzia na terenie Polski stale rozwijając sieć dystrybucji i zwiększając portfolio zadowolonych klientów. Firma dysponuje wykształconą kadrą, służącą pomocą w doborze odpowiednich narzędzi i parametrów obróbczych a także w optymalizacji istniejących procesów. Organizuje szkolenia, pokazy i testy, umożliwiające klientom wdrożenie nowoczesnych technik wytwórczych, możliwych dzięki wysokiej klasy narzędziom Mitsubishi. Centralny magazyn i centrum logistyczne działające w Holandii zapewniają dostęp ogromnego asortymentu narzędzi w ciągu jednego dnia. MMC Hardmetal Poland Sp. z o.o. posiada certyfikat zarządzania systemem jakości ISO 9001:2015.

 

OFERTA

W swojej ofercie MMC HARDMETAL ma węglikowe narzędzia monolityczne i składane, pokrywane najnowszej generacji powłokami CVD i PVD, o geometriach redukujących drgania, ułatwiających odprowadzanie i łamanie wiórów. Wśród oferowanych narzędzi można znaleźć szeroki zakres gatunków płytek tokarskich i noży, wiele rodzajów frezów i wierteł pełnowęglikowych, głowic frezarskich i narzędzi składanych.

Szeroki zakres oferowanych narzędzi znajduje zastosowanie w każdym rodzaju obróbki oraz w pełnym zakresie obrabianych materiałów. Najnowsze badania i technologia zapewniają regularny dostęp do nowych rozwiązań i ulepszeń w celu zaspokojenia wymagań zaawansowanych technik obróbkowych.