Seron Sp. z o.o. Sp. k.
Seron Sp. z o.o. Sp. k.

Seron Sp. z o.o. Sp. k.

Centralnego Okręgu Przemysłowego 18, 37-450 Stalowa Wola, PL

http://www.seron.pl

O FIRMIE

Seron jest czołowym producentem maszyn CNC w Polsce. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz zamiłowanie do nowoczesnych technologii pozwala wprowadzać na rynek coraz bardziej wydajne i precyzyjne obrabiarki. 

Kluczowym kierunkiem, na jakim skupia się producent, jest automatyzacja zakładów produkcyjnych i zarządzanie nimi zgodnie z ideą Przemysłu 4.0. Stosowane w maszynach protokoły komunikacji pozwalają na zdalne zarządzanie maszyną oraz analizę parametrów jej pracy. Pozwala to rozwiązywać problemy operatorskie, ale przede wszystkim zapobiegać ewentualnym przestojom produkcji.


OFERTA
W odpowiedzi na oczekiwania klientów wachlarz produktów oferowanych przez firmę Seron ciągle rośnie. Obecnie w ofercie firmy można znaleźć wycinarki światłowodowe Fiber, plotery frezujące i przecinarki plazmowe, choć prace nad nowymi produktami ciągle trwają i niebawem możemy spodziewać się przedstawienia ich rezultatów.

Wszystkie obrabiarki konfigurowane w oparciu o analizę potrzeb klienta. Producent kładzie duży nacisk na automatyzację i wydajność swoich obrabiarek CNC.

W kwestii jakości komponentów firma nie idzie na kompromisy i dobiera wyłącznie światowej klasy podzespoły. Dzięki temu oferuje niezawodne rozwiązania dla wymagających.