ENEX i ENEX Nowa Energia – Targi Energetyki i Targi Energetyki Odnawialnej
ENEX i ENEX Nowa Energia – Targi Energetyki i Targi Energetyki Odnawialnej

ENEX i ENEX Nowa Energia – Targi Energetyki i Targi Energetyki Odnawialnej

targi

22-23.2.2022

Kielce

Organizator: TARGI KIELCE S.A. ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce, mail: biuro@targikielce.pl, tel. 41 365 12 22, fax 41 345 62 61
Targi Kielce S.A.
Reklama
Reklama

O WYDARZENIU

Energetyka, fotowoltaika, pompy ciepła  to tylko niektóre z tematów, jakie pojawią się podczas 24. edycji Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz 19. Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia. Z powodu pandemii wydarzenie, które z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę wystawców i zwiedzających, nie odbędzie się w 2021 r. Najbliższa edycja targów odbędzie się w dniach 23-24 lutego 2022 r.

Targi ENEX i ENEX Nowa Energia, to obowiązkowa pozycja w kalendarzu wszystkich osób zainteresowanych sektorem energetycznym. Wśród wystawców wystawy nie zabraknie m.in. firm specjalizujących się w produkcji i dystrybucji urządzeń z zakresu wytwarzania, przesyłania i dystrybucji energii. Pojawi się także bogata oferta maszyn, urządzeń energetycznych i elektroenergetycznych. Swoje pięć minut będą miały technologie powiązane z energią słoneczną, wodną i biopaliwami.  Tegoroczna edycja targów upłynie pod znakiem ciepłownictwa ekologicznego. W związku z niekorzystnym stanem powietrza w naszym kraju, zwłaszcza z w okresie zimowym, na szczególną uwagę zasługiwać będą nowe modele kotłów grzewczych spełniające coraz bardziej restrykcyjne normy ekologiczne.

Informacje POWIĄZANE Z WYDARZENIEM

Brak danych