Robo Challenge 2023
Robo Challenge 2023

Robo Challenge 2023

inne

26-27.9.2023

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu

https://robochallenge.pl/

Organizator: Maciej Ratajczak
Kontakt:

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu
ul. Wrocławska 158
45-835 Opole
kontakt@robochallenge.pl  

patronat

O WYDARZENIU

To już trzecia edycja Robo Challenge – pierwszych w Polsce profesjonalnych zawodów w programowaniu robotów oraz budowaniu  stanowisk zrobotyzowanych. Tym razem międzynarodowa.

Wydarzenie odbędzie się dniach 27 oraz 28 września 2023 r. w Opolu.

Do udziału w charakterze obserwatorów organizatorzy zapraszają wszystkie osoby zainteresowane i związane zawodowo z robotyką oraz automatyką przemysłową. Do aktywnego udziału i walki o tytuł zwycięzcy zespoły reprezentujące firmy zajmujące się integracją robotów oraz uczelnie techniczne z całego kraju.

Na miejscu każdy będzie mógł spróbować sił w samodzielnym programowaniu robotów, poznać działanie najnowszych systemów: bezpieczeństwa, PLC, transportowych, wizyjnych, wymiany narzędzi, napędowych i wielu innych.

Eksperci udzielą wsparcia w zakresie projektowania procesów zrobotyzowanych i pomogą w lepszym zrozumieniu oraz doborze  wspierających procesy elementów automatyki.  

Całość uzupełni część konferencyjna, podczas której prezentowane będą najnowsze dostępne na rynku rozwiązania poświęcone zagadnieniom, technologiom i narzędziom z zakresu robotyki i automatyki przemysłowej.

#RC2023 to wyjątkowo kompleksowa okazja do aktualizacji i poszerzenia kompetencji w tym zakresie.