10 dni do konferencji Safety Automation

Reklama
Reklama

Już 12 grudnia w Kielcach rozpocznie się konferencja Safety Automation przeznaczona dla pracowników służb utrzymania ruchu, projektantów maszyn oraz pracowników działów jakości, BHP i inwestycji.

Stowarzyszenie Bezpieczeństwa Technicznego „Klub Paragraf 34” we współpracy z firmą Siemens zapraszają na konferencję Safety Automation, będącą kontynuacją Konferencji Bezpieczeństwa Maszyn, Urządzeń i Instalacji Przemysłowych. Wydarzenie odbędzie się 12–13 grudnia 2017 r. w Kielcach.

Reklama

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń i najlepszych rynkowych praktyk w zakresie bezpieczeństwa przemysłowego, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa maszyn będących w eksploatacji oraz do niej wprowadzanych. Uczestnictwo w konferencji pozwala nawiązać kontakt z najważniejszymi przedstawicielami środowiska w Polsce. Podczas konferencji wystąpią autorytety o bogatym doświadczeniu, reprezentujący szanowane instytucje: praktycy i przedstawiciele środowiska akademickiego.

Reklama

Aby wziąć udział w konferencji, należy zarejestrować się pod adresem http://konferencja-safetyautomation.pl/

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama