3D Team i 3D Tool połączyły siły z Lenso

Lenso
Reklama
Reklama

3D Team i 3D Tool połączyły siły i kompetencje, by z nowym rokiem dołączyć do firmy Lenso – dystrybutora optycznych systemów pomiarowych firmy GOM w Polsce.

Biorąc pod uwagę ambitne plany rozwoju, podjęto decyzję o konsolidacji firm i w efekcie 1 stycznia 2021 r. Lenso przejęło dwie znane marki z branży metrologicznej – 3D Tool, zajmującą się wdrażaniem oprzyrządowania pomiarowego, oraz 3D Team, dostawcę usług pomiarowych dla przemysłu.

Reklama

Dzięki połączeniu firmy będą bardziej efektywnie wspierać końcowego klienta przez poszerzenie zakresu kompetencji, skrócenie łańcucha komunikacji i przegrupowanie struktury dla jak najlepszego wykorzystania wiedzy i doświadczenia zgromadzonego przez rozbudowany zespół ekspertów trzech firm. 

W efekcie fuzji rozszerzona została oferta o pomiary tomografią komputerową najnowszymi urządzeniami, które są wynikiem połączenia sił firmy Zeiss i GOM. Specjalnie do tego utworzony zespół ekspertów będzie oferował usługi oraz wdrożenia technologii CT w przemyśle. Następny krok to nowy zespół pasjonatów automatyzacji skoncentrowany na pomiarach współrzędnościowych w linii oraz rozszerzenie działalności w pomiarach deformacji statycznych i dynamicznych.

pomiary 3D skaner firmy GOM

Reklama

Chcemy, aby fuzja naszych firm ułatwiła pracę i dała poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa. Razem będziemy jeszcze silniejsi, postawimy na szybszy rozwój oraz umacnianie pozycji na rynku – podsumowuje fuzję Marek Radke, prezes zarządu Lenso.

Źródło: Lenso

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama