Abax wydłuża czas pracy baterii urządzeń GPS

pixabay.com
Reklama
Reklama

Nowy ABAX Equipment Control, przeznaczony do śledzenia i kontrolowania GPS-em maszyn i sprzętu przeszedł prawdziwą metamorfozę. Teraz może on monitorować urządzenia dłużej, bez konieczności wymiany baterii.

System ABAX Equipment Control jest dostępny w dwóch rozmiarach. Różna wielkość oznacza inny zestaw baterii i ich żywotność. W porównaniu z poprzednią generacją, wytrzymałość baterii zwiększyła się o średnio 40%. Jeśli pozycja maszyny jest rejestrowana raz dziennie, żywotność małej baterii to 2240 dni, a dużej 4480 dni.

Reklama

Nowa wersja oferuje również nowy i ulepszony GPS, z nową anteną i szybszym pozycjonowaniem GPS - 16 razy lepsza wydajność niż poprzednia generacja. Dwa różne moduły są idealne do monitorowania urządzeń nie posiadających wewnętrznego źródła zasilania jak np. kontenery, sprężarki i urządzenia zmagazynowane.

Aby zainstalować ABAX Equipment Control, wystarczy zamontować go w bezpiecznym miejscu urządzenia, które chcesz monitorować. W celu uzyskania jak najlepszego sygnału GPS, nie należy montować go pod metalem lub w miejscu bez dobrego odbioru sygnału satelitarnego.

Reklama

Urządzenie ABAX Equipment Control jest wodoodporne (IP67), niezawodne i opłacalne. Teraz jest również wyposażone w stalową klatkę, która pozwala chronić urządzenia w ekstremalnych warunkach i nadal zapewnić doskonały sygnał GPS.

 


Źródło: ABAX

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama