AMB 2018: Serce branży obróbki metalu bije w Stuttgarcie

AMB-Messe

Od 18 do 22 września targi AMB 2018 już po raz dziewiętnasty będą miejscem spotkań ekspertów z branży obróbki metali. Ponad 1500 wystawców zaprezentuje swoje wynalazki i innowacje na terenie wystawienniczym o powierzchni ponad 120 tys. metrów kwadratowych.

Nowa hala Paul Horn (hala 10), nowa ekspozycja specjalna AMB Digital Way i towarzyszące jej sale konferencyjne to idealne warunki do spotkań na targach AMB 2018.

Podczas zorganizowanej 18 czerwca 2018 r. konferencji prasowej organizatorzy targów przekażą przedstawicielom prasy specjalistycznej najnowsze informacje z branży oraz przedstawią widoki na przyszłość. Oprócz tego pojawią się najważniejsi wystawcy z AMB, którzy opowiedzą o tym, co aktualnie dzieje się w branży.

Konferencja AMB dla prasy branżowej odbędzie się w poniedziałek, 18 czerwca 2018, w godzinach 12.30–16:30 w sali konferencyjnej Kongress West na terenie Targów Stuttgarckich.

Na targach AMB 2018 w Stuttgarcie, które odbędą się od 18 do 22 września, spodziewanych jest ponad 90 tys. międzynarodowych zwiedzających i 1500 wystawców. Na powierzchni ponad 120 tys. metrów kwadratowych zaprezentowane zostaną innowacyjne oraz udoskonalone maszyny do obróbki ubytkowej i obróbki skrawaniem, narzędzia precyzyjne, przyrządy pomiarowe i służące zapewnianiu jakości, roboty, manipulatory do detali i narzędzi, rozwiązania z zakresu inżynierii oprogramowania, podzespoły oraz akcesoria. Targi AMB 2018 będą wspierane przez najważniejsze stowarzyszenia branżowe, takie jak VDMA Fachverband Präzisionswerkzeuge, VDMA Fachverband Software und Digitalisierung oraz VDW Verein Deutscher Werkzeugmaschinenfabriken.

Źródło: AMB

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę