ASTOR Tour 2013 – tradycyjnie nowocześni

Astor sp. z o.o.
Reklama
Reklama

Firma ASTOR organizuje cykl seminariów ASTOR Tour 2013 dla branży automatyki, produkcji i przemysłu, łączący prezentację najnowszych trendów z elementami warsztatów technicznych odbędzie się na przełomie kwietnia i maja w kilku miejscach w Polsce.

ASTOR zaprasza na cykl seminariów prezentujący najnowsze trendy w obszarach automatyki przemysłowej, oprogramowania przemysłowego oraz systemów zrobotyzowanych, które odbędą się w Warszawie (Stadion Narodowy, 25 kwietnia), Wrocławiu (14 maja), Gdańsku (16 maja), Poznaniu (21 maja), Katowicach (22 maja) i Rzeszowie (23 maja).

Reklama

- Przełomowe rozwiązania techniczne wymagają, aby opowiadać o nich w nietuzinkowych miejscach. Po zeszłorocznym sukcesie ASTOR Euro Tour 2012 oraz zaprezentowaniu Drużyny Efektywności ASTOR w tym roku chcielibyśmy zabrać Państwa w podróż ilustrującą "automatykę jutra". Przewodnikami tej wycieczki będą eksperci firmy ASTOR, którzy poprowadzą Państwa szlakiem nowoczesnych technologii - komentuje Jarosław Gracel, dyrektor ds. marketingu i PR w firmie ASTOR.

Seminaria skierowane są do:
- automatyków, inżynierów służb utrzymania ruchu,
- projektantów systemów automatyki, oprogramowania przemysłowego i robotyki
- kadry kierowniczej średniego szczebla działów technicznych firm produkcyjnych oraz inżynieryjnych (integratorów systemów).
ASTOR Tour 2013 to doskonała okazja do spotkania z ekspertami branżowymi oraz przetestowania demonstrowanych systemów sterowania i oprogramowania przemysłowego.
Firma ASTOR ma bogate doświadczenie w realizacji podobnych przedsięwzięć. W ciągu ostatnich kilku lat odbywały się konferencje ASTOR Euro Tour 2013, Wonderware Roadshow i Industrial IT Roadshow oraz cykliczne "Śniadania z ASTORem", które przyciągnęły wielu profesjonalistów z branży automatyki przemysłowej.

Reklama

Więcej informacji oraz formularz rejestracji na stronie: www.astor.com.pl/tour2013

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama