Asy obróbki cieplnej od SECO/WARWICK, czyli Twoje zwycięskie karty w grze pt. obróbka cieplna

Asy obróbki cieplnej od SECO/WARWICK SECO/WARWICK

Każdy wie, jak wygląda talia kart. Standardowa ma 52 karty, ale cztery z nich są najlepsze, najważniejsze i rozgrywające, by nie powiedzieć wygrywające.

Liczba rozwiązań do obróbki cieplnej jest nie mniej liczna, stąd sztuką jest wybrać rozwiązania właściwe i dla Ciebie najlepsze. Stąd SECO/WARWICK, mający blisko stuletnie doświadczenie i wiedzę o obróbce cieplnej, wybrało dla Ciebie właściwe karty. Zagraj ASami, aby Twój biznes zajął wysokie miejsce w rankingu. Nie zdawaj się na los, zaufaj SECO/WARWICK, który w tej grze jest liderem.

Powiązane firmy

Cztery Asy, to cztery produkty, takie które odpowiadają tym, którzy cenią jakość i stabilność, wydajność i szybkość procesów.

Zagraj ASEM — 4D Quench® — i uzyskaj znacznie mniejsze odkształcenia w porównaniu z hartowaniem w oleju, precyzyjne i powtarzalne wyniki oraz eliminację oleju.

Vector HPGQ, ATUTOWA technologia zapewniająca WYSOKĄ równomierność rozkładu temperatur obrabianych cieplnie części, wysoką spójność ładunków roboczych oraz WYSOKĄ szybkości obróbki wsadowej przy niskim zużyciu energii i gazów procesowych.

Super IQ® to prawdziwa rewolucja w obróbce cieplnej zwiększająca wydajność procesu nawęglania. 

Pit-LPC jest nowoczesną alternatywą dla nawęglania gazowego. PIT LPC to AS redukcji kosztów, troska o ekologię i zwiększenie wydajności produkcji.

Źródło: Artykuł sponsorowany (SECO/WARWICK)

SECO/WARWICK S.A.

SECO/WARWICK S.A.

Od blisko 100 lat SECO/WARWICK rewolucjonizuje światowy przemysł metalurgiczny, dostarczając urządzenia i technologie do czołowych firm w branżach lotniczej, samochodowej czy energetycznej.

Na ponad 4 000 dostarczonych przez nas urządzeń nasi klienci w 70 krajach wytwarzają m.in. elementy układów sterowniczych, przekładnie, układy lądowania samolotów, turbiny, łopatki silników lotniczych, wymienniki ciepła w samolotach i samochodach czy narzędzia chirurgiczne i monety.

Dzięki kompletnym rozwiązaniom, nasi partnerzy zyskują przewagę konkurencyjną w przemyśle. Wszystko dzięki proponowanym przez nas nowoczesnym technologiom i urządzeniom w dziedzinie obróbki cieplnej metali. To wiedza i doświadczenie umożliwiają spełnienie najsurowszych wymagań, a pasja i pęd do innowacji – znaleźć indywidualne i optymalne rozwiązania.

Oferta firmy

W SECO/WARWICK tworzymy piece przemysłowe i inne rozwiązania dla branży samochodowej, samolotowej, energetycznej, medycznej czy zbrojeniowej.

Unikalne cechy: urządzenia energooszczędne i przyjazne środowisku, dostęp do definiowanych przez nas technologii i nowych rozwiązań, nowoczesne systemy sterowania i analizy danych, profesjonalne usługi serwisowe. 

Zakres: rozwiązania standardowe i dedykowane, dostawa urządzeń wraz z technologią i urządzeniami towarzyszącymi, montaż i uruchomienie, obsługa serwisowa, szkolenia techniczne i technologiczne, próby i badania w warunkach przemysłowych i laboratoryjnych, analizy i symulacje.

Rozwiązania SECO/WARWICK to także: piece przemysłowe do przeprowadzania prób ognioodpornych, urządzenia próżniowe, komory do wykonywania precyzyjnych prób, układy przetwarzania termicznego, linie produkcyjne podgrzewania przednich szyb samochodowych i ich formowania. 

Profil Firmy

SECO/WARWICK S.A.