Aukcja używanych maszyn i urządzeń HUSKY KTW

Husky – KTW, oddział Husky Technologies, dużego koncernu zajmującego się formowaniem wtryskowym i pakowaniem, działającego na całym świecie. Husky podjął decyzję o restrukturyzacji swojej działalności w Europie w 2023 roku, a na początku tego roku podjął decyzję o zaprzestaniu produkcji w czeskim zakładzie Dolni Pena.

Husky – KTW, oddział Husky Technologies, dużego koncernu zajmującego się formowaniem wtryskowym i pakowaniem, działającego na całym świecie. Husky w 2023 roku podjął decyzję o restrukturyzacji swojej działalności w Europie, a na początku tego roku podjął decyzję o zaprzestaniu produkcji w czeskim zakładzie Dolni Pena.

Aukcja zostanie zamknięta w dn. 28.03.2024. Dzisiaj (21.03.2024) firmy chcące uczestniczyć w aukcji składają bezpośrednią wizytę w HUSKY-KTW w Czechach. Wizyta ta stanowi okazję do zobaczenia maszyn na miejscu, poznania zespołu i nawiązania kontaktu z personelem technicznym w celu uzyskania dodatkowych informacji o maszynach i dokładnego ich obejrzenia.

Dla firm, które nie mogą uczestniczyć w wizycie nic straconego. Organizator aukcji organizuje również Wirtualną Inspekcję. Dzięki wirtualnej wycieczce można zdalnie eksplorować pomieszczenia, wchodzić w interakcję z członkami zespołu, a także uzyskać kompleksową wiedzę na temat maszyn.

Zainteresowani Wirtualną Inspekcją powinni wcześniej skontaktować się z:
Margot ter Bogt
mterbogt@hilcoglobal.com
WhatsApp - +31 6 51199492

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę