B&R na wystawie Drinktec 2017

B&R
Reklama
Reklama

Podczas tegorocznej wystawy Drinktec firma B&R zaprezentuje producentom napojów i płynnych produktów spożywczych m.in. technologię SuperTrak, czyli system szybkiego i bezrozlewowego transportu z możliwością szybkiej zmiany konfiguracji.

Wystawa Drinktec odbędzie się w dniach 11-15 września w Monachium. Na stoisku 328 w hali A3 firma B&R zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania.

Reklama

Wysoka prędkość bez rozlewania
SuperTrak to łatwy w obsłudze system transportu, oparty na silniku liniowym, wyposażony w technologię przeciwdziałania wstrząsom i ruchom cieczy. Zapobiega to przelaniu się cieczy podczas transportu i pozycjonowania, a także umożliwia napełnianie przy dużej prędkości. Niezależne wózki SuperTrak umożliwiają dostosowywanie systemu do różnych produktów przy minimalnym czasie przestojów.

Reklama

Ułatwiona obsługa paneli HMI opartych na technologii web
Warto zwrócić również uwagę na technologię mappView, która z poziomu środowiska inżynieryjnego pozwala łatwo tworzyć rozbudowane wizualizacje oparte na HTML, CCS i JavaScript, nie wymagając przy tym wiedzy z zakresu technologii web-owych. Dzięki systemowi autoryzacji operatorzy uzyskują łatwy dostęp do zaawansowanej kontroli i diagnostyki – zarówno na panelu dotykowym IP69K, jak i smartfonie lub tablecie.

Gotowy na Przemysłowy Internet rzeczy (IIoT)
Niezależnie od tego, czy użytkownicy zaczynają inwestycję od podstaw czy planują modernizację w fabryce, na stoisku B&R znajdą inteligente rozwiązania produkcji, które idealnie pasują do ich potrzeb. Dzięki dedykowanej technologii i standardom komunikacji globalnej, jak OPC UA, B&R jest idealnym partnerem do wdrażania rozwiązań Przemysłowego Internetu rzeczy zarówno w nowych projektach, jak i przy modernizacji istniejących linii.

Źródło: B&R

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama