Bezpieczne połączenia śrubowe

Nord Lock
Reklama
Reklama

 

Istnieją dwa główne powody tego, że połączenia śrubowe nie działają poprawnie: samoczynne luzowanie podczas wibracji i obciążeń dynamicznych oraz efekt osiadania i relaksacji materiału. Dotychczasowe aplikacje pozwalały na stosowanie rozwiązań eliminujących tylko jeden z tych problemów.

Podkładka Nord Lock X-series jest unikatowym wielofunkcyjnym systemem podkładek w najwyższym stopniu zabezpieczającym zarówno przed samoczynnym luzowaniem, jak i osiadaniem. Połączono w niej efekt blokującego działania klina (zapobieganie samoczynnemu luzowaniu) z efektem sprężystości (zapobieganie osiadaniu), dzięki czemu uzyskano wysokie bezpieczeństwo i skuteczność połączeń śrubowych.

Reklama

Produkt dobrze współpracuje z materiałami miękkimi, kompozytami, polimerami oraz powierzchniami malowanymi proszkowo.

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama