Bogata oferta firm bawarskich na targach ITM Industry Europe

Bogata oferta firm bawarskich na Targach ITM Industry Europe MTP Grupa

Podczas Targów ITM Industry Europe można zobaczyć nie tylko rozwiązania technologiczne polskich firm, ale także światowe trendy z tej gałęzi przemysłu. W tym roku w gronie wystawców znajdują się również przedstawiciele bawarskiego przemysłu technologicznego.

Wśród wystawców znajdują się firmy zajmujące się produkcją narzędzi optymalizujących procesy związanych z materiałami, jak również produkcją standardowych i specjalnych narzędzi CNC dla przemysłu motoryzacyjnego, maszynowego, lotniczego i obróbki drewna.

Do grona bawarskich wystawców należy również firma zajmująca się automatyzacją budynków, infrastruktury oraz procesów przemysłowych. Rozwiązania te opierają się na najnowocześniejszych technologiach oraz są opracowywane i wdrażane przez doświadczony zespół inżynierów i programistów.

Zwiedzający będą mieli również możliwość zapoznania się z unikalnym pakiet oprogramowania Xentara łączącym w sobie wszystkie aspekty inteligentnego przemysłu i przemysłowego IoT. Platforma oferuje firmom niskoprogowe wejście w inteligentne procesy produkcyjne oparte na danych, rozwój nowoczesnych obiektów produkcyjnych, systemów i urządzeń obsługujących IoT lub najnowocześniejsze platformy testowe obsługujące „X in the loop”.

Z ofertą bawarskich firm można zapoznać się podczas Targów ITM Industry Europe w pawilonie 5 na stoisku 32.

Źródło: Grupa MTP

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 4/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę