CAMdivision z nagrodą od SIEMENS PLM

Camdivions
Reklama
Reklama

Polska firma została doceniona przez SIEMENS PLM za największe obroty wśród partnerów handlowych. Obecnie CAMdivision posiada aż 3/4 udziałów na polskim rynku CAM.

Pod koniec października odbyło się XI spotkanie VIP Polskich Biznes Partnerów Siemens Industry Software w Pałacu Odrowążów w okolicach Radomia. To właśnie wtedy CAMdivision dostało od SIEMENS PLM tytuł Platynowego Partnera. Nagrodzeni zostali także pozostali partnerzy biznesowi, których w Polsce jest ponad 10.

Reklama

Podczas spotkania został podsumowany najnowszy rok finansowy. Okazuje się, że Polska jest jedynym krajem w Europie notującym dwucyfrowy wzrost przychodów nieprzerwanie od 5 lat w branży.

- Portfolio produktów SIEMENS PLM umożliwia nam dynamiczny rozwój i aktywny udział we wdrażaniu idei Industry 4.0. Rozszerzamy jednak też naszą działalność na inne produkty oraz kolejne rynki - komentuje Artur Bielicz prezes firmy CAMdivision Sp. z o.o. W tym roku powołana została na przykład nowa spółka na rynek niemiecki, czyli CAMdivision GmbH.

Reklama

CAMdivision to firma, która oferuje rozwiązania CAx/PLM powiązane z pełnym wdrożeniem, szkoleniami, postprocesorami i wsparciem technicznym w oparciu o zintegrowane oprogramowanie firmy SIEMENS PLM. Ma wieloletnie doświadczenie w Polsce we wdrożeniach NX CAD/NX CAM i specjalistycznych aplikacji do konstrukcji form NX Mold Design i wykrojników NX Progressive Die Design.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama