Certyfikat uznania dla firmy Eckert za produkt ConnECKt 4.0

Eckert
Reklama
Reklama

Polska Wystawa Gospodarcza odbyła się pod hasłem ,,Od COP do gospodarki 4.0”, którego koncepcja jest konsekwentnie realizowana przez firmę Eckert. Szczególne dokonania zostały docenione przez Kancelarię Prezydenta Polski Andrzeja Dudy, który osobiście wręczył przedstawicielom firmy certyfikat gratyfikujący najnowszy produkt ConnECKt 4.0.

Nowoczesne rozwiązanie umożliwiło przedsiębiorstwu dynamicznie wkroczyć do ścisłej czołówki polskich firm realizujących ideę Przemysłu 4.0. Oprogramowanie ConnECKt 4.0 pozwala użytkownikowi monitorować dane dotyczące pracy maszyny o dowolnej porze z każdego miejsca na świecie.

Reklama

Wieloletnia tradycja oraz systematyczne udoskonalanie techniki sprawiły, że Eckert sukcesywnie wprowadza na rynek kolejne przełomowe rozwiązania. Jednym z nich jest niewątpliwie innowacyjna  przecinarka Opal WaterJet Combo, która w połączeniu z ConnECKtem 4.0 staje się jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń do cięcia CNC i może być postrzegana jako najszybszy waterjet na świecie! Działanie wycinarki opiera się na synergii precyzyjnego cięcia strumieniem wody z błyskawiczną technologią cięcia plazmowego. Możliwość pracy na dowolnym materiale sprawia, że Opal WaterJet Combo jest uniwersalną maszyną CNC, która sprawdzi się zarówno w małym przedsiębiorstwie jak i fabryce przemysłowej. 

Polska Wystawa Gospodarcza odbyła się w nowej hali ARP w Stalowej Woli. Zrzeszyła ponad 70 polskich firm, które wyróżniają się szczególnym wkładem w sukcesywny rozwój polskiej gospodarki. Gościem honorowym uroczystości był Prezydent Polski Andrzej Duda, który osobiście wręczył certyfikaty uczestnictwa w projekcie PWG.

Reklama

Źródło: Eckert

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama