Certyfikaty Autoryzowanych Partnerów ZPUE trafiły do firm

ZPUE
Reklama
Reklama

Chcą docenić swoich stałych kontrahentów ZPUE, już po raz kolejny, rozdało Certyfikaty Autoryzowanych Partnerów. Okazją były odbywające się w ubiegłym tygodniu w Bielsku-Białej - 32. Międzynarodowe Energetyczne Targi Energetab 2019.

Podczas zakończonych w ubiegły czwartek targów w Bielsku-Białej Spółka wręczyła kolejne cztery certyfikaty - trzy dla dystrybutorów urządzeń ZPUE S.A. trafiły w ręce firm: ACEL z Gdańska, INS-EL z Łodzi oraz ASAJ Sp. z o.o. z Siedlec. Jeden certyfikat dla przedsiębiorstwa zajmującego się montażem i uruchamianiem urządzeń został przekazany dla Electrocool Marcin Ziaja z Gliwic.

Reklama

- Wręczane naszym Kontrahentom certyfikaty są wprawdzie symbolicznym, jednak bardzo ważnym dla nas wyrazem podziękowań dla współpracujących z nami firm. W ten sposób podkreślamy ogromną wartość jaka wynika z długofalowej i rzetelnej kooperacji – powiedział dyrektor Departamentu Sprzedaży Krajowej oraz prokurent w ZPUE, Stanisław Toborek.

Każdy z certyfikatów jest dokumentem podpisanym m.in. przez przedstawicieli Zarządu oraz Rady Nadzorczej ZPUE. Jak podkreślił Stanisław Toborek, taka forma podziękowania i uhonorowania Kontrahentów wpisuje się w tradycje sięgające początków istnienia ZPUE. – Od ponad trzech dekad istnienia naszej firmy stawiamy na otwartość i dialog w relacji z naszymi partnerami. Dzięki temu jesteśmy w stanie udoskonalać naszą ofertę w oparciu o szczere sugestie i opinie odbiorców naszych urządzeń – zaznaczył.

Powiązane firmy

Reklama

Certyfikaty będą systematycznie wręczane wszystkim Partnerom, którzy prowadzą z ZPUE aktywną i długofalową współpracę na różnych płaszczyznach. Pierwszy certyfikat został wręczony w lipcu br. przez Prezesa Zarządu ZPUE S.A. Bogusława Wypychewicza. Trafił on w ręce działającej w województwie pomorskim firmy „El Professional”.

Źródło: ZPUE

 

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama