Comarch prelegentem podczas ITM Industry Europe

Comarch prelegentem podczas ITM Industry Europe Canva

Osoby zainteresowane rozwojem zakładu produkcyjnego i chcące być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie Przemysłu 4.0 powinny odwiedzić targi ITM Industry Europe 2023. Podczas wydarzenia Comarch zaprezentuje produkty z ekosystemu Industry 4.0 – Comarch IoT MES i Comarch Asset Tracking, pozwalające na optymalizowanie procesów produkcyjnych i zwiększenie efektywności zarządzania zasobami przedsiębiorstwa. Firma zaprasza na swój stand (nr 81, pawilon 5).

Osoby, które odwiedzą stoisko, będą mogły wziąć udział w jednej z dwóch interaktywnych demonstracji systemów:

Powiązane firmy

Comarch S.A.

* Comarch IoT MES z dotykowym Panelem Operatora i symulacją maszyny pozwoli zobaczyć, jak łatwo i szybko można kontrolować trwające procesy produkcyjne, nie czekając aż pracownik na koniec zmiany zadeklaruje odpowiednio wykonane prace czy produkty.

* Comarch Asset Tracking – w formie demo firma przedstawi, jak w czasie rzeczywistym obserwować zmiany położenia poszukiwanego zasobu, śledzić jego trasę, zapisywać historię położenia, finalnie upraszczając procesy intralogistyczne.

Firma zachęca do uczestnictwa w branżowej prelekcji prowadzonej przez ekspertów Comarch (30 maja, 14:00, scena Trendów dla Przemysłu, pawilon 5A). Specjaliści Comarch przedstawią „Korzyści z wykorzystania unifikacji danych w zarządzaniu produkcją na przykładzie zastosowania Comarch IoT MES”, omawiając, jak aplikacja Comarch IoT MES dzięki swojej najnowocześniejszej architekturze (opartej na Unified Namespace, którego globalna popularność rośnie każdego dnia) pozwala na zintegrowaną współpracę różnych systemów, umożliwiając gromadzenie i przetwarzanie danych produkcyjnych w czasie rzeczywistym, stanowiąc interfejs pomiędzy maszyną, człowiekiem i systemem nadzorującym.

Uczestnicy prelekcji dowiedzą się, jak bardzo ujednolicenie danych wpływa na efektywność i wydajność całego zakładu produkcyjnego, a także na redukcję kosztów i eliminację błędów w procesach produkcji. Posłuchają również o tym, jak Comarch IoT MES może pomóc w realizacji celów związanych z Lean Manufacturing. Comarch przybliży działanie całego przedsiębiorstwa w kierunku koncepcji Przemysłu 4.0 / ERP 4.0.

Wykład jest adresowany do przedstawicieli firm przemysłowych z produkcją dyskretną, gniazdową i ciągłą oraz wszystkich zainteresowanych tematyką zarządzania i monitorowania produkcją. Zostaną na niej omówione takie tematy jak mierzenie efektywności linii produkcyjnych w czasie rzeczywistym, integracja systemu MES z systemami ERP (np. Comarch ERP XL) oraz systemami producentów alternatywnych Unified Namespace (ISA-95) oraz pomiar OEE, integracje IoT.

Źródło: Comarch

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę