Comau na konferencji „Robotyzacja dla niezawodnej i bezpiecznej produkcji”

Comau
Reklama
Reklama

Firma Comau w ubiegłym tygodniu wzięła udział, jako Złoty Partner, w konferencji Axon Media – jednej z wiodących konferencji związanych z robotyką przemysłową w tym roku. 

Zorganizowana 6 kwietnia 2017 r. w Rzeszowie konferencja „Robotyzacja dla niezawodnej i bezpiecznej produkcji” zebrała w jednym miejscu niemal sto osób związanych z przemysłem, które na co dzień zajmują się problematyką optymalizacji, niezawodności czy bezpieczeństwa w swoich zakładach, a co za tym idzie, łączy się to z tematyką szeroko rozumianej robotyzacji. Impreza miała miejsce w stolicy Podkarpacia, gdzie uczestnicy zebrali się w centrum miasta w Hotelu Rzeszów.

Reklama

Partnerami konferencji było aż 20 firm, spośród których 13 podzieliło się swoją prelekcją związaną z tematem głównym wydarzenia.

Reprezentant firmy Comau, Daniel Niepsuj, wygłosił prezentację, w trakcie której słuchacze mogli w dużym skrócie zapoznać się z historią firmy i jej głównymi obszarami działania, trochę bardziej szczegółowo o ofercie firmy, o trendach panujących obecnie na rynku polskim w porównaniu z naszymi sąsiadami oraz o wdrożonych projektach. Wdrożenia Comau mają miejsce zarówno w branży Automotive jak i na rynku General Industry, instalowane aplikacje to spawanie łukowe, zgrzewanie punktowe, obsługa pras, maszyn CNC, wtryskarek, pakowanie, paletyzacja, montaż itd.

Reklama

Uczestnicy mogli ponadto zobaczyć, jak wygląda autorskie rozwiązanie Comau o nazwie Versaflex, które stosowane w zakładach motoryzacyjny na całym świecie pozwala na współpracę kilkunastu robotów jednocześnie przy zgrzewaniu karoserii samochodów, tym samym optymalizując pracę linii i znacznie skracając czas cyklu.

Połączenie silnej obsady partnerów z branży robotyki przemysłowej z dużą grupą firm produkcyjnych, zaowocowało wieloma rozmowami i nawiązaniem kontaktów biznesowych. Wiele z rozmów, które odbyły się przy stanowisku firmy Comau z jej specjalistami, z całą pewnością prowadzi do podjęcia współpracy lub jej rozszerzenia z dotychczasowymi klientami, którzy także pojawili się w Rzeszowie.

Konferencja organizowana przez Axon Media Group, wyznacza najwyższe standardy i z całą pewnością zasługuje na uwagę ze strony zarówno firm z branży jako potencjalnych partnerów wydarzeń, jak i jako merytorycznie oraz biznesowo dobre miejsce dla uczestników konferencji.

Źródło: Comau

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama