CyberTek2019 poruszy temat cyberbezpieczeństwa przedsiębiorstw

Astor
Reklama
Reklama

Konferencja cyberbezpieczeństwa przemysłowego CyberTek2019 zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna edycja odbędzie się 20-21 maja pod hasłem "Ekosystem cyberbezpieczeństwa. Współpraca i współzależność w systemach przemysłowych" w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Konferencja jest profesjonalnym wydarzeniem technicznym, skierowanym zarówno do inżynierów i entuzjastów tajników cyberbezpieczeństwa sieci OT, jak i osób decyzyjnych. 

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych, których działalność składa się na łańcuchy dostaw zaopatrujące większe, często globalne procesy i branże jak: automotive, produkcja maszyn i urządzeń, technologie lotnicze, produkcja spożywcza, farmaceutyczna oraz transport i logistyka.

Reklama

Tematyka i program konferencji CyberTek2019 będzie także szczególnie interesujący dla podmiotów kwalifikowanych przez Ustawę z dnia 5 lipca 2018r o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa do grupy Operatorów Usług Kluczowych, którą ustawodawca zobowiązuje do podjęcia konkretnych działań w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

Na wydarzeniu będzie okazja posłuchać wybitnych specjalistów o międzynarodowym autorytecie, którzy podzielą się swą wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami. Organizatorom udało się skupić w jednym miejscu i czasie wyjątkowych specjalistów – wszystko po to by wspierać wiedzę i świadomość polskich przedsiębiorstw, pokazać najlepsze praktyki oraz ugruntować podejście do cyberbezpieczeństwa jako procesu nieustającego rozwoju i doskonalenia. 

Powiązane firmy

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama