Czy przemysł ciężki może mieć Black Friday?

SECO/WARWICK
Reklama
Reklama

Tak – jeśli oferta jest szczególna, wyjątkowa i jest prawdziwą okazją! Takie oferuje SECO/WARWICK na jeden model pieca przemysłowego.

Mowa o najpopularniejszym w całej Europie, piecu próżniowym Vector. Ten piec próżniowy z najwyższej półki jest teraz oferowany w specjalnej ofercie. Można powiedzieć, że jego imię to: okazja, promocja, szybkość dostawy.

Vector® – najbardziej wszechstronny piec próżniowy SECO/WARWICK – można kupić teraz szybciej i po okazyjnej cenie. Bądź mistrzem okazji i kupi piec SECO/WARWICK w atrakcyjnej cenie.

Ten jednokomorowy, uniwersalny piec wysokociśnieniowy z hartowaniem gazowym pod wysokim ciśnieniem wykorzystywany jest do szerokiej gamy procesów obróbki cieplnej elementów używanych zarówno przy produkcji podwozi samolotów, jak i implantów stomatologicznych, a także utwardzanych narzędzi skrawających, i który można dostosować do szerokiej gamy zastosowań obróbki cieplnej.

Dlaczego warto go kupić teraz? Bo Vector to:

  • wysoka wydajność i elastyczność,
  • zastosowanie w różnych przemysłach,
  • wiele procesów technologicznych,
  • uniwersalność rozwiązania,
  • niskie zużycie energii elektrycznej i gazów procesowych,
  • wyjątkowe efekty obróbki cieplnej.

Powiązane firmy

Vector jest technologią wykorzystywaną do szerokiej gamy procesów i aplikacji, a zastosowane wysokociśnieniowe chłodzenie gazowe, czyni go idealnym rozwiązaniem do obróbki cieplnej. Piec z okrągłą grafitową komorą grzejną może być stosowany do większości standardowych procesów hartowania, odpuszczania, wyżarzania, przesycania, lutowania i spiekania.

Seco/Warwick, promocja Black Friday

Setki zainstalowanych na całym świecie systemów pieców z wysokociśnieniowym chłodzeniem gazowym firmy SECO/WARWICK, to potwierdzenie wysokiej wydajności tej technologii.

Potrzebujesz więcej argumentów? Nie, potrzebujesz szybkiej dostawy i specjalnej ceny. Mamy taką ofertę.

Źródło: Artykuł sponsorowany (SECO/WARWICK)

SECO/WARWICK S.A.

SECO/WARWICK S.A.

Od blisko 100 lat SECO/WARWICK rewolucjonizuje światowy przemysł metalurgiczny, dostarczając urządzenia i technologie do czołowych firm w branżach lotniczej, samochodowej czy energetycznej.

Na ponad 4 000 dostarczonych przez nas urządzeń nasi klienci w 70 krajach wytwarzają m.in. elementy układów sterowniczych, przekładnie, układy lądowania samolotów, turbiny, łopatki silników lotniczych, wymienniki ciepła w samolotach i samochodach czy narzędzia chirurgiczne i monety.

Dzięki kompletnym rozwiązaniom, nasi partnerzy zyskują przewagę konkurencyjną w przemyśle. Wszystko dzięki proponowanym przez nas nowoczesnym technologiom i urządzeniom w dziedzinie obróbki cieplnej metali. To wiedza i doświadczenie umożliwiają spełnienie najsurowszych wymagań, a pasja i pęd do innowacji – znaleźć indywidualne i optymalne rozwiązania.

Oferta firmy

W SECO/WARWICK tworzymy piece przemysłowe i inne rozwiązania dla branży samochodowej, samolotowej, energetycznej, medycznej czy zbrojeniowej.

Unikalne cechy: urządzenia energooszczędne i przyjazne środowisku, dostęp do definiowanych przez nas technologii i nowych rozwiązań, nowoczesne systemy sterowania i analizy danych, profesjonalne usługi serwisowe. 

Zakres: rozwiązania standardowe i dedykowane, dostawa urządzeń wraz z technologią i urządzeniami towarzyszącymi, montaż i uruchomienie, obsługa serwisowa, szkolenia techniczne i technologiczne, próby i badania w warunkach przemysłowych i laboratoryjnych, analizy i symulacje.

Rozwiązania SECO/WARWICK to także: piece przemysłowe do przeprowadzania prób ognioodpornych, urządzenia próżniowe, komory do wykonywania precyzyjnych prób, układy przetwarzania termicznego, linie produkcyjne podgrzewania przednich szyb samochodowych i ich formowania. 

Profil Firmy

SECO/WARWICK S.A.