Czy przemysł ciężki może mieć Black Friday?

SECO/WARWICK
Reklama
Reklama

Tak – jeśli oferta jest szczególna, wyjątkowa i jest prawdziwą okazją! Takie oferuje SECO/WARWICK na jeden model pieca przemysłowego.

Mowa o najpopularniejszym w całej Europie, piecu próżniowym Vector. Ten piec próżniowy z najwyższej półki jest teraz oferowany w specjalnej ofercie. Można powiedzieć, że jego imię to: okazja, promocja, szybkość dostawy.

Vector® – najbardziej wszechstronny piec próżniowy SECO/WARWICK – można kupić teraz szybciej i po okazyjnej cenie. Bądź mistrzem okazji i kupi piec SECO/WARWICK w atrakcyjnej cenie.

Ten jednokomorowy, uniwersalny piec wysokociśnieniowy z hartowaniem gazowym pod wysokim ciśnieniem wykorzystywany jest do szerokiej gamy procesów obróbki cieplnej elementów używanych zarówno przy produkcji podwozi samolotów, jak i implantów stomatologicznych, a także utwardzanych narzędzi skrawających, i który można dostosować do szerokiej gamy zastosowań obróbki cieplnej.

Dlaczego warto go kupić teraz? Bo Vector to:

  • wysoka wydajność i elastyczność,
  • zastosowanie w różnych przemysłach,
  • wiele procesów technologicznych,
  • uniwersalność rozwiązania,
  • niskie zużycie energii elektrycznej i gazów procesowych,
  • wyjątkowe efekty obróbki cieplnej.

Powiązane firmy

Vector jest technologią wykorzystywaną do szerokiej gamy procesów i aplikacji, a zastosowane wysokociśnieniowe chłodzenie gazowe, czyni go idealnym rozwiązaniem do obróbki cieplnej. Piec z okrągłą grafitową komorą grzejną może być stosowany do większości standardowych procesów hartowania, odpuszczania, wyżarzania, przesycania, lutowania i spiekania.

Seco/Warwick, promocja Black Friday

Setki zainstalowanych na całym świecie systemów pieców z wysokociśnieniowym chłodzeniem gazowym firmy SECO/WARWICK, to potwierdzenie wysokiej wydajności tej technologii.

Potrzebujesz więcej argumentów? Nie, potrzebujesz szybkiej dostawy i specjalnej ceny. Mamy taką ofertę.

Źródło: Artykuł sponsorowany (SECO/WARWICK)

SECO/WARWICK S.A.

SECO/WARWICK S.A.

Od blisko 100 lat SECO/WARWICK rewolucjonizuje światowy przemysł metalurgiczny, dostarczając urządzenia i technologie do czołowych firm w branżach lotniczej, samochodowej czy energetycznej.

Profil Firmy

SECO/WARWICK S.A.