Czystość w przemyśle dajemy gratis!

31.1.2014
Reklama
Reklama

Profesjonalizm i dobry image to drugie imię każdej gałęzi gospodarki, a więc i firm działających w sektorze przemysłowym, ale także specjalistyczne wymogi i niestety duża ilość specyficznych problemów z utrzymaniem czystości w halach produkcyjnych, warsztatach, drukarniach czy na magazynach.

Firma buzil od wielu lat specjalizuje się w produkcji czyszczących środków chemicznych i w swojej ofercie posiada między innymi specjalistyczną gamę produktów przeznaczonych właśnie do przemysłu. Linia Indumaster® powstała na bazie naszych doświadczeń w bezpośredniej współpracy z klientami z branży przemysłowej. Stanowi zatem odpowiednio dobraną i skuteczną odpowiedź na oczekiwania ludzi pracujących w obiektach przemysłowych.

Wiemy, jak ciężko jest usunąć zabrudzenia przemysłowe, ale wiemy też jak szybko i skutecznie pozbyć się tego problemu i zapewnić zakładowi przemysłowemu czystość, która od razu stanie się jego wizytówką i pozytywnie wpłynie na obraz Państwa Firmy w oczach Klientów. Nasze produkty usuwają: plamy oleju, smary, ślady po oponach, wióry, farby drukarskie, pył i kurz, brud z maszyn, podłóg, samochodów dostawczych czy elewacji.

Reklama

MAMY DLA PAŃSTWA GOTOWE I SKUTECZNE ROZWIĄZANIA.

Reklama

RODZAJ ZABRUDZENIA: PLAMY OLEJU/SMARY

Często spotykany w przemyśle rodzaj zabrudzeń to plamy oleju lub smary. Są one nie tylko mało estetyczne, ale także stwarzają niebezpieczeństwo dla pracowników. Zalecamy zatem ich codzienne usuwanie. buzil ma szeroką gamę produktów różniących się siłą czyszczenia i poszczególnymi właściwościami, które możemy zalecić do usunięcia plam tłustych czy smarów.

ROZWIĄZANIE: produkty G 440 Perfekt, IR 14 Indumster® Fast, IR 40 Indumaster® Radical, IR 44 Indumaster® Intensive, IR 45 Indumaster® Strong, IR 47 Indumaster® Offensive, IR 55 Indumaster® Universal.

Wymienione w grupie produkty różnią się siłą działa oraz składem, który pozwana na różnicowanie zakresu zastosowania do konkretnego rodzaju zabrudzenia. Na zdjęciu obok widoczny efekt działania środka G 440 Perfekt w dozowaniu 200 ml/ 10 l wody. Produkt ten jest odpowiedni także do bieżącego utrzymania czystości (dozowanie od 50 ml/ 10 l wody).

"Profesjonalne środki czyszczące marki buzil stosujemy w naszym zakładzie produkcyjnym w Radzyminie do doczyszczania trudnych zabrudzeñ przemysłowych oraz do bieżącego utrzymania czystości w całym zakładzie oraz w częściach biurowych." - Tomasz Rymarek, dyrektor zakładu w Radzyminie.

RODZAJ ZABRUDZENIA: BRUD NA MASZYNACH PRZEMYSŁOWYCH

Nieodłączną częścią działalności zakładów przemysłowych jest użycie na dużą skalę różnego rodzaju maszyn produkcyjnych, warsztatowych oraz samochodów dostawczych. Oczywistym jest, że muszą one być czyste, aby zagwarantować odpowiednią jakość produkcyjną. Do mycia maszyn oraz plandek samochodów dostawczych zalecamy użycie specjalistycznego środka marki buzil.

"Przemysłowe płyny chemiczne firmy buzil zostały gruntownie przetestowane w naszej firmie na najcięższych frakcjach zabrudzeń produkcyjnych. W gamie produktów wysoko alkalicznych spełniły nasze wszelakie oczekiwania jako preparaty przeznaczone do czyszczenia i odtłuszczania części maszyn i urządzeń przemysłowych. Specjalna formuła preparatów umożliwia usuwanie zapieczonych smarów, olei, tłuszczy, gumy, grafitu, spieków, zgorzelin oraz mazutów. Charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami dyspergowania w przypadku zabrudzeń olejowo - tłuszczowych." - Marcin Ziętek, współwłaściciel firmy Bio-Mechanical.

ROZWIĄZANIE: produkt IR 30 Indumaster® Protect.

RODZAJ ZABRUDZENIA: ŚLADY PO OPONACH
W warsztatach samochodowych i w magazynach częstym problemem są ślady powstałe na skutek ścierającej się gumy z opon samochodów lub wózków widłowych. Im dłużej ślad taki pozostanie na nawierzchni, tym mocniej się utrwali. Zalecamy zatem wprowadzenie stałych odstępów czasowych do czyszczania tego typu zabrudzeń. W przypadku starych, trudno usuwalnych śladów można stosować zalecany poniżej produkt punktowo bez rozcieńczania. Dodatkowo zalecamy prewencyjne gruntowanie posadzki - szczegóły poniżej.

ROZWIĄZANIE: produkt IR 42 Indumaster® Forte.

RODZAJ ZABRUDZENIA: FARBY DRUKARSKIE/TONERY

W niektórych zakładach można napotkać specyficzny rodzaj zabrudzeń, jakimi są ślady po farbach drukarskich w drukarniach czy tonerach. Mimo coraz nowocześniejszych maszyn drukarskich nie uda się uniknąć całkowicie zabrudzeń, można je jednak bezproblemowo usunąć, stosując produkty marki buzil.

ROZWIĄZANIE: produkt IR 45 Indumaster® Strong.

DZIAŁANIA PREWENCYJNE – GRUNTOWANIE POSADZKI BETONOWEJ

Jako producent z ponad 100-letnią tradycją wiemy nie tylko, jak usuwać trudne zabrudzenia, ale także jak chronić wybrane nawierzchnie przed zabrudzeniem. W magazynach często spotkać można posadzkę betonową odporną na działania mechaniczne, a zatem na jeżdżące wózki widłowe i inne pojazdy oraz na środki chemiczne. Ponieważ jednak jest to nawierzchnia porowata, niełatwo jest usunąć tkwiący głęboko w porach brud, który odbarwia posadzkę.

ROZWIĄZANIE: gruntowanie produktem S 720 Corridor® Basic.

W efekcie przeprowadzonego gruntowania betonu uzyskujemy trwałe, niezniszczalne chemicznie zabezpieczenie w postaci wypełnionych porów posadzki. Brud nie będzie wnikać w ich głąb i pozostając na nawierzchni, będzie łatwiejszy do usunięcia, co przełoży się bezpośrednio na czas i koszta utrzymania czystości.

Jak to działa w praktyce? Przekonajcie się Państwo sami. Zapraszamy na film!

Tutaj znajdziecie Państwo pełną ofertę produktową dla przemysłu. 

Skorzystajcie Państwo: 

  • z naszego doradztwa technicznego bazujacego na długoletnim doświadczeniu praktycznym,
  • z nowoczesnych technologicznie rozwiązań produktowych, dzięki którym uda się usunąć uporczywe zabrudzenia przemysłowe,
  • z usługi szkoleniowej (więcej informacji),
  • z możliwości otrzymania darmowych próbek produktów dla osób, które zgłoszą się na adres [email zakodowany] podając rodzaj zabrudzenia i adres obiektu.

Czysty obiekt przemysłowy to nie tylko bezpieczeństwo pracy i wydłużona żywotność nawierzchni czy maszyn, ale także wizytówka nowoczesnego i świadomego wymogów higienicznych zakładu. Czystość z pewnością docenią Państwa klienci oraz dostawcy!

Buzil Polska sp. z o.o. 
ul. J.Długosza 60
51-162 Wrocław
T 71 376 60 31, F 71 376 60 35
[email zakodowany], I www.buzil.pl

Reklama

O Autorze

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama