Czytnik kodów kreskowych przeznaczony do noszenia na palcach dłoni

Reklama
Reklama

Firma Motorola zaprezentowała nowy czytnik kodów kreskowych RS507, przeznaczony do noszenia na palcach dłoni. Model RS507 współpracuje obecnie z komputerami mobilnym Motorola WT4000 i jest dostępny w dwóch wersjach: przewodowej i bezprzewodowej (wykorzystującej technologię Bluetooth).

Ergonomiczna konstrukcja, najwyższa w klasie wytrzymałość oraz zaawansowane funkcje skanowania - w tym obsługa kodów kreskowych 1D i 2D - sprawiają, że czytnik RS507 jest idealnym rozwiązaniem dla pracowników magazynowych w branżach transportu, logistyki i handlu. W przyszłości model RS507 ma osiągnąć kompatybilność ze wszystkimi komputerami mobilnymi Motoroli.

Reklama

Czytnik RS507 jest wyposażony w mechanizm przetwarzania obrazu Motorola Symbol SE4500 i zapewnia dokładne, wielokierunkowe odczytywanie kodów 1D i 2D z wysoką tolerancją ruchu. Skaner wyposażony w opatentowaną technologię Motorola Intelligent Sensing zapewnia pracownikom mobilnym szybkie i automatyczne wyzwalanie skanowania, które zwiększa wydajność w środowiskach intensywnej pracy, a jednocześnie przedłuża żywotność baterii.

- Czytnik RS507 można połączyć z komputerem mobilnym WT4000, co oznacza, że istniejący użytkownicy mogą uzyskać nowy poziom funkcjonalności, aby pracować jeszcze wydajniej i dokładniej - powiedział Daniel Dombach, dyrektor ds. logistyki w Motorola Enterprise Mobility Solutions.

Reklama

Dział serwisowy Motoroli zaleca klientom wdrażającym u siebie skanery RS507 wykupienie pakietu serwisowego Service from the Start with Comprehensive Coverage. Gwarantuje on bezpłatną naprawę w przypadku uszkodzeń powstałych w wyniku normalnego użytkowania - od zepsutych spustów lub mechanizmów skanujących po rozbite okienka wyjściowe - naprawa będzie bezpłatna.

www.motorola.com/rs507

 

Reklama

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama