Digi Key wprowadza usługę BOM

Reklama
Reklama

Digi Key podjął wyzwanie, które ma na celu umożliwienie wydajnego i opłacalnego wykorzystania oprogramowania BQR w trybie SaaS do oceny MTBF produktu w BOM.

Nowa aplikacja Bom MTBF umożliwi klientom Digi Key łatwe porównanie, upewniając się, że projekt spełnia cel niezawodności jeszcze na etapie procesu projektowania, czyli przed produkcją - powiedział Yizhak Bot, założyciel i dyrektor techniczny BQR. Dzięki raportom Pareto pokazującym najbardziej niepewnych komponentów, zapewni to wybór takich, które równoważą niezawodność i koszt. Umowżliwi także pozyskanie środków do analizy gwarancji, przeglądów projektów, ofert, kart danych produktów i kompromisów projektowych.

Reklama

Narzędzie ułatwia i przyspiesza obliczanie MTBF dla LM o dowolnej wielkości. Wystarczy wyeksportować plik BOM i kliknąć „Launch Calculator” na stronie Digi Key. Aplikacja online zawiera autouzupełnianie inteligentnych danych biblioteki dla komponentów BOM przy użyciu AI, szybkie obliczanie oraz szczegółowe raporty Pareto i grafiki. Ten kalkulator jest nie tylko łatwy w użyciu, ale także w 100% bezpieczny, a biblioteka komponentów i wyniki są zapisywane na pulpicie użytkownika.

Użytkownicy mogą również przeprowadzać szybkie analizy „Co jeśli”, sprawdzając, jak poziom jakości komponentów zwiększy MTBF produktu.

Reklama

Digi Key jest podekscytowany wprowadzeniem nowego kalkulatora MTBF, który pozwala klientom zobaczyć zależności komponentów, na których opierają się ich obwody. Dodatkowo pomaga im określić najlepszą kombinację części do wykorzystania - powiedział Randall Restle, wiceprezes ds. Inżynierii aplikacji w Digi Key. Digi Key i BQR chcą, aby klienci mogli szybko i łatwo osiągnąć swoje cele projektowe.

Źródło: BQR 

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama