Diody COB Vesta – dobre źródło ciepłego światła adaptowalnego

Diody COB Vesta z serii Dim-To-Warm firmy Bridgelux Transfer Multisort Elektronik

Firma Bridgelux poszerzyła swoją ofertę o diody COB z rodziny Vesta – odznaczającej się wysoką jakością emitowanego światła. Nowa seria diod daje m.in. możliwość regulacji temperatury barwowej światła białego.

Diody te charakteryzują się jednolitym i spójnym światłem białym., a co więcej charakteryzuje je: wysoka jakość i wierne oddawanie kolorów, równomierna emisja światła z możliwością regulacji poprzez optykę oraz niskie koszty wdrożenia i utrzymania.

Diody COB Vesta Dim-To-Warm używane są przede wszystkim do tworzenia oświetlenia przyjaznego i nastrojowego, a jakość ich wykonania pozwala na wykonywanie instalacji o znacznie lepszej wydajności i żywotności w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami, przy czym doskonale oddaje efekt świecenia klasycznych żarówek. Dzięki posiadanym funkcjom nadają się też do stosowania w mieszkaniach i domach, jak również w oświetleniu architektonicznym, sklepach czy różnych innych przestrzeniach użytkowych. Dioda LED z serii Vesta Dim-To-Warm posiada moc do 109,3 W, poziom jej jasności mieści się od 59 lm do 169 lm, a temperatura barwowa w zakresach 1800/2700 K  i 1800/3000 K.

Źródło: Transfer Multisort Elektronik

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę