DMG MORI z 7 premierami na EMO

Reklama
Reklama

Producent maszyn i obrabiarek firma DMG Mori w tegorocznych targach EMO w Mediolanie przedstawi 7 obrabiarek, które będą miały tam swoją światową premierę.

DMG Mori potwierdziło uczestnictwo w targach EMO 2015 w Mediolanie, gdzie wystawcy z całego świata będą przedstawiać najnowsze rozwiązania z dziedziny produkcji przemysłowej. EMO rozpocznie się 5 października i potrwa przez 5 kolejnych dni.

Reklama

Targi EMO w Mediolanie będą okazją dla DMG MORI do pokazania zaawansowanych technologii i nowych produktów. Producent ma zamiar przedstawić 7 światowych premier na swoim stoisku w hali numer 4. W dziedzinie technologii toczenia zostaną pokazane 4 nowe urządzenia, między innymi tokarka SPRINT 32/5 (również w wersji rozszerzonej SPRINT 32/8) wyprodukowana we Włoszech.

Ponadto będzie można zobaczyć tokarkę i frezarkę CTX gamma TC drugiej generacji w dwóch rozmiarach, NLX 6000/2000 wraz z centrum frezowania dla dużych komponentów, a także frezarkę czwartej generacji z serii duoBLOCK.

Z innych atrakcji, DMG Mori przedstawi podczas targów automatyczną tokarkę WASINO, która już od kilku miesięcy jest dostępna w katalogu firmy.

Powiązane firmy

Reklama

Swój udział w targach w Mediolanie potwierdziło już ponad 1300 różnych firm z branży. Organizatorzy szacują, że EMO 2015 odwiedzi około 150 tysięcy osób.

Więcej informacji o produktach.

Źródło: DMG Mori

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama