Dociskacze KIPP lock w wersji ze stali nierdzewnej

KIPP

Dociskacze służą do niezawodnego mocowania podzespołów i części montażowych. Przede wszystkim w produkcji maszyn i narzędzi zapewniają szybkie, stabilne mocowanie bez użycia dużej siły. Obecnie te sprawdzone rozwiązania marki KIPP są dostępne także w wersji ze stali nierdzewnej.

Dociskacz KIPP lock dysponuje jedynym w swoim rodzaju, wewnętrznym mechanizmem blokującym, który zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Zamyka się ze słyszalnym kliknięciem, a odblokowanie jest możliwe tylko przez pociągnięcie za uchwyt. Poza wysokim współczynnikiem bezpieczeństwa, dociskacz wyróżnia się także swoją żywotnością. Dzięki niewymagającym konserwacji, wysokiej jakości elementom przegubowym produkt ten bez trudu wytrzymuje ponad 300 000 cykli mocowania. Działanie opiera się na zasadzie dźwigni kolanowej. Dotychczas dociskacze były dostępne w wersji stalowej z powłoką Nitrox. Teraz firma HEINRICH KIPP WERK dostarcza wszystkie modele dociskaczy oraz liczne akcesoria, jak śruby dociskowe, także w wersji ze stali nierdzewnej.

www.kipp.pl

Powiązane firmy

Kipp Polska Sp. z o.o.

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę