Kipp Polska Sp. z o.o.
Kipp Polska Sp. z o.o.

Kipp Polska Sp. z o.o.

ul. Ostrowskiego 7, 53-238 Wrocław, PL

http://www.kipp.pl

O FIRMIE

Już od ponad 10 lat marka KIPP jest rozpoznawana na polskim rynku. W tym czasie udało nam się przekonać wielu wymagających klientów do najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów. Obecnie firma Heinrich Kipp Werk KG jest jednym z wiodących na świecie dostawców znormalizowanych elementów maszyn, elementów manipulacyjnych oraz produktów z zakresu oprzyrządowania technologicznego i technologii mocującej.

Jednym z nadrzędnych celów właściciela firmy zawsze była profesjonalna obsługa partnerów handlowych, wobec powyższego podjęta została decyzja o uruchomieniu z dniem 1 lipca 2010r. autonomicznego, polskiego oddziału handlowego z siedzibą we Wrocławiu. Działając aktualnie w pełni niezależnie możemy zaoferować Państwu najwyższą jakość naszych produktów w bardziej konkurencyjnych cenach. Ponadto standardowy czas realizacji zamówień, dzięki bezpośrednim dostawom z centrum logistycznego z Niemiec został skrócony do 2-3 dni roboczych.

 

OFERTA FIRMY KIPP

Standardowe Elementy Maszyn, elementy manipulacyjne, systemu mocujące, uchwyty, zawiasy, zamki, zapięcia, pokrętła, dźwignie zaciskowe, rękojeści nastawne, trzpienie ustalające, zatrzaski, wibroizolatory, magnesy, przeguby, dociskacze, łapy mocujące, przyrządy i uchwyty obróbkowe, imadła, systemy paletowe.

Informacje firmowe