Kipp Polska Sp. z o.o.
Kipp Polska Sp. z o.o.

Kipp Polska Sp. z o.o.

Ostrowskiego 7, 53-238 Wrocław, PL

http://www.kipp.pl

Reklama
Reklama

O FIRMIE

Już od ponad 10 lat marka KIPP jest rozpoznawana na polskim rynku. W tym czasie udało nam się przekonać wielu wymagających klientów do najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów. Obecnie firma Heinrich Kipp Werk KG jest jednym z wiodących na świecie dostawców znormalizowanych elementów maszyn, elementów manipulacyjnych oraz produktów z zakresu oprzyrządowania technologicznego i technologii mocującej.

Jednym z nadrzędnych celów właściciela firmy zawsze była profesjonalna obsługa partnerów handlowych, wobec powyższego podjęta została decyzja o uruchomieniu z dniem 1 lipca 2010r. autonomicznego, polskiego oddziału handlowego z siedzibą we Wrocławiu. Działając aktualnie w pełni niezależnie możemy zaoferować Państwu najwyższą jakość naszych produktów w bardziej konkurencyjnych cenach. Ponadto standardowy czas realizacji zamówień, dzięki bezpośrednim dostawom z centrum logistycznego z Niemiec został skrócony do 2-3 dni roboczych.

 

OFERTA

Standardowe Elementy Maszyn, elementy manipulacyjne, systemu mocujące, uchwyty, zawiasy, zamki, zapięcia, pokrętła, dźwignie zaciskowe, rękojeści nastawne, trzpienie ustalające, zatrzaski, wibroizolatory, magnesy, przeguby, dociskacze, łapy mocujące, przyrządy i uchwyty obróbkowe, imadła, systemy paletowe.

Informacje firmowe